Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt javasolják, hogy pihenésko...

Azt javasolják, hogy pihenéskor a kismama a lábait polcolja fel, de háton lehetőleg ne feküdjön, akkor ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Amikor lefekszem pihenni, mindig eszembe jut, hogy bal oldalt fekvés ajánlott, valamint a lábak felpolcolása. Ha ezt így együtt megteszem, konkrétan a hasamnál "törne meg" a testem... Külön-külön ajánlott ezek szerint? De ha felpolcolom háton fekvésben, akkor meg a baba súlya miatt nem ajánlott háton fekvés történik éppen. Segítsetek az egészséges és megfelelő pihenésben egy első gyermekes kismamának! :) 24 hkm

2018. ápr. 6. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mármint 29hkm


Csak félregépeléskor nem törölt vissza

:)

2018. ápr. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hónapokban én mindig úgy feküdtem, hogy hanyatt a kanapén, a jobb lábam, a kanapé támláján, ettől a csípőm kicsit balra billent, (a TV is balra esett). Bal lábam szimplán behajtva, eldöntve. Így volt kényelmes. Érdekesség, hogy a vajúdás közben is sokáig kellett így tartanom magamat: jobb láb felhúzva, bal felhúzva és döntve kifelé. Közben az ágy szélébe kapaszkodtam... Próbáltuk az állva szülést, de a kisfiam jelei nem voltak úgy jók.

29L

2018. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!