Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik! (utolso...

6-7 hetes kismamik! (utolso mensi febr vege) Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igaz én 9 hetes vagyok, de nem rég voltam abban az időszakban. 6 hetesen még csak gyanakodtam, hogy lehet baba van a dologban és 7 hetesen tudtuk meg, hogy tényleg így van. Akkor még nagyon jól voltam, azon kívül, hogy nem jött meg semmi más tünetem nem volt. Most már viszont rosszul vagyok, folyamatosan hányingerem van és aludni akarok, semmi nem marad meg bennem. Nem tudom mikor lesz vége, de már jó lenne. Persze ezt leszámítva nagyon várjuk a babát, de most jelenleg csak panaszkodni tudok :D
2018. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

7+1 napos vagyok, nekem sincs nagyon tünetem, néha fáradt vagyok, de aludni nem tudok, a gyakori pisilés is még megvan, néha a hasam alja is "fáj", legalábbis mensi szerűen görcsöl, de olyan enyhe, hogy inkább csak kellemetlen.

És te hogy vagy?

2018. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En rengeteget alszom, es kezdodik az emelygos idoszak. Kicsit aggodós is vagyok, vagyis pont mikor már belelazulok a dologba, jon valami amitol elkap a frász. Pl egy minimalis pecseteles par perce . De szedek utrogestant 2x2 + rutascorbint. Ennel tobbet nem tehetek csak hiszek benne hogy rendben lesz
2018. ápr. 11. 11:50
 4/15 anonim ***** válasza:

En 12 hetes vagyok ugyan.

De én is nagyon rosszul voltam az első pár 2 hónapban.

Nagyon minimálisan táplálkoztam.Minden öklendezésre késztetett.

Mindenhol azt olvastam 2 trimeszterre ez elmúlik és láss csodát tényleg kutya bajom mostmár végre újra tudok enni mást is a narancson kívül😁

2018. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 6hetes vagyok. Rengeteget szédülök, émelygek. Állandóan aludnék. Én is kapok progi pótlást! :) de jól vygyok egyébként. Még nem hánytam. Voltatok már dokinál? Vagy mikor mentek megint?
2018. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

En vltam 5hetesen mert minimalis pecsetelesem volt. ( de en mar minden gyanusra rohanok mert volt tavaly 2 sikertelen terhessegem)

Kedden megyek ujra... mar nagyon varom.

2018. ápr. 11. 22:12
 7/15 A kérdező kommentje:

Amugy a rosszulletnek picit orulok, mert ez egy visszajelzes hogy alakulnak a dolgok. Nekem tavaly 12.hetet ahogy betoltottem elmultak a rosszulletek es porogtem ezerrel. ( aztam a 3. Trimeszterben meg 1 nap alatt tert vissza hogy iszonyat faradt voltam :D )

Tegnap munkahelyemen este 6kor majdnem elaludtam :D XD

2018. ápr. 12. 08:10
 8/15 A kérdező kommentje:

Ki mikor megy dokihoz?

Bp vagy videk?

Sztk vagy magan?

Valasztott orvos vagy ugyelet?

2018. ápr. 12. 08:12
 9/15 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

Ki mikor megy dokihoz?

Labor vizsgálatra megyek jövőhéten, 3 hét múlva pedig a dokihoz van időpontom.

Bp vagy videk? Vidék

Sztk vagy magan? Magába járok

Valasztott orvos vagy ugyelet? Választott orvosom van

2018. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

En Bp, valoszinu magan, es valasztott orvos, csak nehez megbiznom bennuk. ( lanyomat a vegen orvosi mulasztas miatt veszitettuk el, es utana a vetelesnel masik doki meg azt mondta " majd lesz masik" - mindketto magan volt:/ de az sztk-s ultrahangok nem annyira jok... ugyhogy csak megint maganba megyek...

Nektek volt derekfajasotok? Tegnap este meg ma nagyon faj a derekam.

2018. ápr. 12. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!