Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+4napos vagyok mennyi...

29+4napos vagyok mennyi esélye lehet a babámnak így? Tudom az orvosok mit mondtak de én mások véleményére is kiváncsi volnék, van köztetek olyan akinek a kisbabája 29héten született meg?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen anyuka kérlek írjatok :(
2018. ápr. 16. 08:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ismerősöméknek azt hiszem 26. hétre született a babájuk és egészséges nagyfiú már. :)
2018. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Van esélye abszolút, manapság már a 24. héttől mentik a babákat, szerencsére mi egészen a 36. hétig húztuk, de már a 29. héten is szó volt a császárról, kitartás, remélem sokáig bent marad.
2018. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm sajnos nem huzzuk ki már másfél hete kórházban vagyunk,annyira kínyílt a méhszáj hogy szinte már órák kérdése 😣
2018. ápr. 16. 08:57
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

30. hét körül születtem én is, ne aggódj!

33N

2018. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 27+5 napra született 975 grammal, több mint 3 hónapot volt a PIC-en, volt lézeres szemműtét ROP miatt,gépi lélegeztetés majd C-PAP, tüdőgyulladás, vérátömlesztés, nem volt fáklyásmenet no. Később asthma, amit kinőtt, mindent behozott, mára makk egészséges, igaz, szemüveget hord, de nem vészes az sem, egy enyhe dioptriás cilinderes lencse. Kisiskolás, minden rendben van vele, boldog, kiegyensúlyozott, egészséges kiskrapek. Ez már több mint 10 éve volt, azóta még fejlettebb és profibb minden, a kórházak és az orvosok tudása is csak haladt az idővel. Sok erőt és kitartást ha tényleg bekövetkezik a koraszülés (nem tudom mi a helyzet, csak gyanú, vagy konkrétan biztos a dolog és már folyamatban van), minden rendben lesz. Nálam fertőzés volt az ok, elfolyt a magzatvizem, egy napig próbálták bent tartani, tüdőérlelő és egyéb protokoll, utána corporális császármetszés lett, lábtartás és magzatvédelem okán. 6 éves koráig jártunk koraszülött utógondozásra (szemészet,tüdőgyógyászat, kardiológia, fejlődés-neurológia). Kitartás, szorítok nektek!
2018. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27. héten születtem, koraszülött osztályon voltam nyilván, és sokáig bent kellett lenni a kórházban, de semmi bajom nincs, aminek köze lenne a koraszülöttséghez.
2018. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem nincs koraszülött gyermekem, de nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2018. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mikor a fiam született 29 hétre szült egy kismama is. Ennek hét éve. A kislány tökéletesen egészséges. Nem lesz semmi baj! Nagyon jók az esélyei TEK.
2018. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem ikrei 31. hétre születtek. 2 hétig voltak kórházban. 6 hónaposak most, semmi bajuk nincs szerencsére.
2018. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

24.hét előtt is mentik régóta ha menthető,kolléganőm lánya 23.héten született,fél kg sem volt,most 10 éves,nem egészséges de ahhoz képest jól van.


30.héten vagy,kap tüdőérlelőt,ha nem sikerül benntartani akkor lesz PIC,inkubator,hosszú hetek,1-2 kezelhető betegség,de már nagy baba,jövőre ilyenkor már ott fog tipegni körülötted.

2018. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!