Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+4napos vagyok mennyi...

29+4napos vagyok mennyi esélye lehet a babámnak így? Tudom az orvosok mit mondtak de én mások véleményére is kiváncsi volnék, van köztetek olyan akinek a kisbabája 29héten született meg?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen anyuka kérlek írjatok :(
2018. ápr. 16. 08:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%

Ez igen kedves kérdező!igy kell ezt!!az aki meg azt a komentet írta járjon utánna ha ennyire ostoba és olyanokat ír amihez nem is ért!

Gratulálok,sok boldogságot és erőt nektek! ☺

Az én lányom is koraszülött volt és ma egy egészséges 6 éves kislány aki ugyan olyan mint a többi!

2018. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A #19-essel azért egy dologban egyetértek: kizárt, hogy 12-13 órán belül majdnem 20 dkg-ot fogyott volna a baba, ebben valóban van ellentmondás. Valószínűleg elírhattad, gondolom.
2018. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel, a lényeg, hogy jól vagytok. Sok boldogságot erőt egészséget a picihez. Nőjön nagyra! Minden jót!
2018. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a rosszindulatúakkal,koncentrálj a babádra.

Lassan hátha beindul a tejed is,az lenne a legjobb.

Mar nem 2 kg a határ hogy hazaengedjék egyébként.

Ismerősnek 3 hetes a baba,33.hetre született 1100grammal,most engedték haza,szondával légzéstámogatással,hetente kell visszamenniük kontrollra,most 1700 gramm kb. De hazaengedték mert jól van fejlődik.

2018. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok?
2018. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Jol vagyunk koszonjuk:)

Tejem sajnos nem indult be:(

Tapszerezunk sajnos, szépen lassan hizunk sok vizsgalat volt azota szemvizsgalattol kezdve minden volt,csak jo eredmenyeket kaptunk,legzestamogatast még kap de az orvos aztmondta hogy e miatt ne aggodjak.

Ha minden jol megy elerjuk a 1900gr ot és haza mehetunk most 5naposak vagyunk,még 2, 2és fél hetet mondtak mert nagyon szépen nő és fejlodik majd meglatjuk ez a valosagban mennyi lesz:) ugye akit irtam meg 2koraszulott babát ők is jol vannak es szepen fejlodnek igazi kis harcosok ezek a babak nagykn nagy élni akarás van bennuk

2018. ápr. 21. 17:38
 27/28 anonim ***** válasza:

Orulok, hogy jol vagytok!

Azota fejlemeny?:))

2018. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Jól vagyunk:)

Már itthon szerencsére

Nagyon ügyes kislány nagyon szépen nő,rengeteg vizsgálaton túl vagyunk és minden vizsgálat jó eredményt hozott semmi baja nincsen,olyan mint egy teljesen normális kisbaba

Csak eszik alszik nagyon jó baba:)

7hetesek leszünk már ugye 1390grammal születtünk mostmár 2700grammok vagyunk nagyon sokat eszik a kis csöppség 120ml t

2018. jún. 1. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!