Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+4napos vagyok mennyi...

29+4napos vagyok mennyi esélye lehet a babámnak így? Tudom az orvosok mit mondtak de én mások véleményére is kiváncsi volnék, van köztetek olyan akinek a kisbabája 29héten született meg?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen anyuka kérlek írjatok :(
2018. ápr. 16. 08:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én egy 26 hétre született kislányt ismerek, 2,5 éves már, egészséges, annyi, hogy szemüveges. Kitartás, minden jót kívánok nektek!
2018. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is korababa, igaz ő picit tovább, a 32. hétig húzta bent. De megismertem a kórházban pár koramamát. Az egyik kisbabája a 28. héten született, kutya baja sincs, lassan 2 éves, okos nagyfiú. Szerencsére már nagyon fejlett az orvostudomány ezen a téren is. Nem mondom, hogy a legkönnyebb időszakod lesz, de bízz a gyermekedben. Nagyon nagy harcosok, rengeteg kitartás van bennük.
2018. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Drukkolok Nektek, hogy minden rendben legyen!!
2018. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Kitartás!drukkolok nektek és majd írd meg hogy mi volt!
2018. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A kislányom osztálytársa is korababa,ha jól tudom 25hétre született,és egészséges nagyfiú.Nem lesz semmi baj,kitartás.
2018. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok hát megszületett a kislányunk,nagyon féltem mi lesz vele mert első baba vert az ideg az aggodalomtól,a a szülés könnyű volt mert picike,nagyon ügyes erős baba 😍😍 nagyon szerencsések vagyunk!1390gramm lett. Aztmondták semmi baj nem lesz őnálloan elkezdett lélegezni a kis angyalkánk,megvizsgálták mindent rendben találtak szerencsére remélem ez igy is marad az orvos szerint lehet hogy 3hét mulva haza mehetünk,légzéstámogatást kap de ez moat még az orvos szerint teljesen normális jelenleg ennyit tudok,nagyon picike karomba vehettem és meg lehet simogatni,kiemelték hogy nagyon erős kislány csak maradjon így,nagyon boldog vagyok hogy eddig minden rendben most 1200gramm innen kezdjük a hízást:)
2018. ápr. 16. 15:51
 17/28 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Nagyon ugyes kislany!!! Jo egeszseget kivanok nektek! 😘
2018. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok,sok boldogságot és jó egészséget a kívánok.
2018. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%
Hát, ennek igen örülök és vállalom a nullára lepontozást. De. Reggel 3/4 9-kor a kétségbeesett kérdés, délután meg mér meg is született az először 1200, előtte 1390 grammos gyerek. Nem azért születnek császárral zömében, mert nehéz volna a szülés, hanem mert túlságosan sérülékenyek a ki nem alakult és rendesen kifejlett hámrétegük miatt és a csontozatuk sem az igazi, ezt hívják mazgatvédelemnek, igen-igen ritka, ha nem rendkívüli, ha engedik simán, pláne, hogy már ezer éve bent fekszel. Persze, megszülted, minden oké. Ha akár 1400 gramm is volna, nincs az a kórház, ami kiadná 3 hét után, mert egyrészt protokoll a legtöbb helyen a minimum 2 kiló (amit 3 hét alatt nem ér el, ha megfeszül az egész PIC, akkor sem), másrészt ha maga is lélegzik támogatással sem fejlett még annyira sem az emésztőrendszere, sem más. Örülök, hogy a reggel óta lezajlott szülés óta nem az inkubátor mellett görcsölsz (ha már simán megszülted és nem császárral), és aggódsz az éppen egy kiló feletti gyerekedért, hanem van időd megosztani velünk, hogy minden szuper. Tudod, szomorú ez, mondom ezt mindazok nevében, akik végigcsináltuk. Nem, félreértés ne essék, nem elirígylem (hogy tehetném?) az egészséges gyereked, de ilyen a földön nincs, amit itt levágsz, hogy hopp,koraszülött, 29 hét, 1200,vagy 1390 gramm, minden oké, okosügyes, értesítjük a gyakorit, minden rendben, megyünk haza 3 hét múlva. Hánynom kell konkrétan. Azt már meg sem merném kérdezni, mert úgyis az anonimitásra hivatkozva nem árulnád el, hogy melyik kórházban fekszetek, mert valószínűleg sehol, de hogy valaki ebből kamut csináljon, az mindennek a legalja. Persze, én vagyok a nagy gonosz banya, amiért nem nyelem be, hogy az 1200 grammos 29 hetes, makkegészséges gyereket már 3 hét múlva haza is engedik és anyuka is itt örömködik, nyilván nincsen jobb dolga, persze véletlenül sem a PIC-en dekkol könnyek között, hogy mi lehet még vajon a gyerekével, aki mégiscsak minimum fele-akkora és 11 héttel korábban született, mint egy átlag baba. Hogyne. gratuláljatok csak. Undorító!
2018. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Megkérték a válaszadók nem 1en nem 2en hogy írjak majd mi lett,de igen aggodom nagyon is hisz az első gyermekem de a legroszabbra számitottam hidd el,es repdesek az örömtől hogy "csak ennyivel megusztuk" nyilván a 3hetet nem biztosra mondta,lehet ebből 6hét lesz nem ez a lényeg,nem dekkolhatok az inkubátorja mellett mert nem mehetek oda nem ülhetek ott,hanem itt kell feküdnőm parancsra eddig minden jó és írtam is hogy remélem ez igy is marad,amugy van itt még 2korababás anyuka az egyiknek 800grammos babája született 1hete akkor már én is itt bent feküdtem és mégsem aggodja túl a dolgot annyira,illetve van egy 1100grammos baba annak a mamája sem aggodik tulzottan,fekszik,eszik,iszok,messengerezik,nekem van 3unk közül a legjobb eredményem a babával kapcsolatban,és tudom hogy ez nagyon nehéz út lesz de nagyon nagy harcos a kislányom és manapság már nem hiszem hogy lehetne probléma hisz majdnem 30hetesen született feljett az orvoatudomány és mindent megtesznek hogy egészséges baba legyen belőle,itt is csak a gyk n erősebbé tesznek a választ adók hogy van erő a kicsiben és végig tudjuk csinálni nagyon jó érzés,egyébként meg meg merem mondani hol vagyunk be is jöhetsz:) Debrecen Klinika ajtószámot is mondjak? De Bartha Tünde a fogadott orvosom felhívhatod nyugodtan hogy tényleg született e nála ma koraszülőtt baba,de lefotozom neked a kislányomat később ha visszamehettem hozzá,a neve Szabó Szonja látni fogod a karszalagján:)
2018. ápr. 16. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!