Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukor tehelés várakozasi...

Cukor tehelés várakozasi idejében mit lehet és mit nem csinálni?

Figyelt kérdés

Enni nem 2 órán keresztül az ok. De van ahol azt írják utana lehet sőt kell vizet inni van ahol meg azt írják tilos. Van ahol azt írják nem szabad mászkálni van ahol meg el lehet menni és 2 óra múlva kell vissza menni.

Szóval szabad e inni utána vizet és tényleg egy helyben jobb ülni?

Volt aki azt mondta jobb utána mozogni sétalni mert ha nem akkor tuti magas lesz a cukrom...



2018. ápr. 16. 13:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet enni, inni max vizet de én pl azt se ittam. Nem lehet mászkálni mert téves eredményt hozhat ugyanis akkor gyorsabban bontja le a szerevezet, ha nincs gond akkor 2 óra egy helyben ülés után se lesz.
2018. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet enni, inni és mászkálni se. egy helyben kell ülnöd a váróban 2 órán át.
2018. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Itt el lehet menni az tuti pl haza. Nem kell ott ülni ezt már megkérdeztem. Fura hogy ezt itt engedik és nem kell ott ülni...ismerősöm haza ment lefeküdt aludni majd 2 óra múlva visszament. Neki 7.8 lett így is és diétánia kellett
2018. ápr. 16. 13:16
 4/29 A kérdező kommentje:
Ja és autóval ment haza meg vissza
2018. ápr. 16. 13:16
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 órán át mozdulatlanul ültem a váróban és a férjemmel beszélgettem, egy korty vizet sem ittam. 4,5 lett.
2018. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Hazamentem aludni. 😄 Alacsonyabb lett a terhelés utáni érték, mint előtte.
2018. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Én elmentem bevásárolni addig.

Nem tartottak ott.


Nem tudom, ha azt nézik, hogy dolgozik a szervezetem, miért kéne egy helyben ülnöm??? Soha nem ülök egy helyben 2 órát egyhuzamban. Szerintem nekem akkor adott volna "téves" eredményt, ha meg sem moccanok.

2018. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
max pár korty vizet lehet inni és nem szabad fizikai aktivitást végezni. Persze el lehet menni pisilni meg ilyesmi, de a mozgás hatással van a szervezet energia-felhasználására így nyilván hamisítja az eredményt.
2018. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, hogy értékelhető eredményt akarsz, vagy csak azért csinálod, mert muszáj. Ha nem akarod az egészet reflexből a kukába dobni, hanem tényleg érdekel, hogy hogy vagytok, akkor nem szabad enni, inni és mozogni sem. Ülni kell és várni. Ha elmész plázázni, aludni, meg bedobsz egy dupla burgert, senki nem szól semmit, csak az egészet feleslegesen csináltattad meg.
2018. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nyilván a szélsőséges helyzetben mérik és nem "valós" élethelyzetben mert ha itt nincs probléma akkor jó eséllyel normál állapotban sem lesz. Ha van probléma akkor pedig normál állapotban is figyelni kell erre és nem csak akkor ha a kanapén üldögélnél egész nap.

Szerintem teljesen logikus és mivel optimális esetben erre egyszer van szükség az egész 9 hónap alatt szerintem túlélhető de a gyerek biztonsága nekem legalábbis megért 2 órányi cukortól összeragadt szájjal, étlen-szomjan üldögélést.

2018. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!