Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukor tehelés várakozasi...

Cukor tehelés várakozasi idejében mit lehet és mit nem csinálni?

Figyelt kérdés

Enni nem 2 órán keresztül az ok. De van ahol azt írják utana lehet sőt kell vizet inni van ahol meg azt írják tilos. Van ahol azt írják nem szabad mászkálni van ahol meg el lehet menni és 2 óra múlva kell vissza menni.

Szóval szabad e inni utána vizet és tényleg egy helyben jobb ülni?

Volt aki azt mondta jobb utána mozogni sétalni mert ha nem akkor tuti magas lesz a cukrom...



2018. ápr. 16. 13:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%

19-es vagyok

Naponta mérem a cukrom,onnan tudom,hogy nincs vele gond. Nem a levegőbe beszélek,sajnos tudom,hogy milyen alattomos betegség a diabétesz.

2018. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Akkor már csak egyet nem értek: ha valóban ennyire veszélyes a diabétesz a magzatra akkor miért a terhesség 6.hónapjában nézik csak? Miért nem az elején? Barátnőt teljesen jól volt evett ami jól esett 6 hónapig mire kiderül a diabétesz.még mondta is hogy büntudata van hogy 6 hónapig ártott vele a babának mert előtte erre nem derült fény. 6.hónaptól dietázott és azota már 3 éves egészséges fia van.
2018. ápr. 16. 19:38
 23/29 anonim ***** válasza:
Az én orvosom 3. hónaptól nézte, és 3x nézte a várandósság alatt. Érdemes feltenni a dokinak ezt a kérdést, igen.
2018. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h azért ilyenkor nézik m ilyenkorra alakul ki az a fokú hormon túl tenges ami miatt mar nem képes a cukros kismamáknak a szervezete a lebontást elősegíteni úgy mint eddig. Elvileg a 16-18ik héttől egyre romlik az inzulin termelés és hatékonyság de ez a 24ik hét környéken csúcsosodik ki. Ezert ekkor nézik csak.
2018. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez hasznos info volt köszi szépen 😊
2018. ápr. 16. 22:01
 26/29 anonim ***** válasza:
Én erről anno megkérdeztem a dokimat, azt mondta, a mászkálás érdemben nem befolyásolja az eredményt, max pár tizedet. Nem kellett ott ülnöm, elmentünk a Tescóba addig vásárolni, ihattam vizet is, de csak azt nyilván. A cukrom a kétórás mérésnél az alsó határnál volt. Ha ott ülök 2 órát egy helyben, kb 3 tizeddel lehetett volna magasabb a dokim szerint, de esetemben nem oszt-szoroz. Aki meg határeset, azt úgyis nézik még.
2018. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Megint egy doki, aki nem végzi korrektül a munkáját. "Remek" dolog ilyeneket hallani.
2018. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán haza lehet menni.

Én a párommal mentem autóval,mert simán elájulok éhgyomornál,reggel nekem az az első hogy eszem,szóval betámolyogtunk,cukros lötty,vérvétel,majd gyorsan haza és otthon végig feküdtem majd vissza vérvételre.Igaz a második szúrás után már nagyon kellett sietnünk kifele a levegőre mert csillagokat láttam.

2018. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Túl életem és nem lettem rosszul, azért kortyolgattam vizet, hogy bírjam valahogy. Párom kísért el és ő annyira lelkiismeretes hogy nem engedte hogy elmenjek, mert az csalás szerintem és befolyásolja az eredményt. ott velem 2 órán keresztül :) :) 6,6 lett az eredmény
2018. ápr. 21. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!