Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem kevés ennyi...

Szerintetek nem kevés ennyi hízás terhesen? Mindenki piszkàl érte.

Figyelt kérdés

49 kg-val lettem terhes, a 158 cm-emhez. Most 26 hetesek vagyunk, és 57 kg vagyok.

Egy időben szépen megindult a súlyom felfelé, ettem mindent, amit megkívántam; de a 24. héten kiderült, hogy terhességi cukorbetegségem van és szigorúan diétáznom kell. Így megállt a súlynövekedésem, illetve jelentősen lelassult.

Mindenkitől azt hallgatom, hogy miért nem eszek rendesen, meg többet, mert beteg lesz a babám...

Teljesen el vagyok keseredve ettől a sakk- matt helyzettől.


2018. ápr. 16. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegi cukrom volt nekem is.41. Héten szültem akkor volt rajtam +8 kg. Ami azonnal el is tünt utána. Sőt! Kevesebb lettem utána 3 kgval..
2018. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5 kg-ot híztam összesen. A védőnő meg is dícsért, amiért egészségesen étkeztem és pl. este már salit ettem vacsira. A 8 kg teljesen átlagos hízás.
2018. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem keves 8 kilo, en talan, ha 3-nal tartottam 26 hetesen, osszesen 10 jott fel (168/56-tal kezdtem), a gyerek kozel 4,3 kg volt ebbol. Miert vagy elkeseredve? Ki az, aki piszkal? Erdemes atgondolni, kinek a velemenye fontos, kinek es milyen aron kell neked a szeretete, es miert olyan lenyeges, hogy egyetertsenek veled masok. Ha ezeket magad mogott tudod hagyni, ezerszer konnyebb dolgod lesz a baba szuletese utan, amikor MINDEN gond lesz mindenkinek, es ugy fogjak erezni, hogy ertenek a te egyszeri es megismetelhetetlen gyerekedhez, es pontosan tudni velik majd, hogy nektek, mint csaladnak mi lenne a jo. Ne csinald azt, amit en, ha tudod, sporold meg magadnak azt a rengeteg folos energiat, amivel el akarod fogadtatni magad masokkal, ass kivsit melyre, olvass esetleg Marshall Rosenberget, es gyakorold az altala leirtakat, kulonben nagyon nehez lesz. Kivanok neked kitartast, es a raeszmelest arra, hogy az, hogy neked/nektek mi a jo te tudod a legjobban. A sajat orvosod vagy szulesznodon kivul mas velemenyere nem adnek a helyedben. Ok mit mondanak a sulyoddal kapcsolatban?
2018. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6 kilót "híztam" mind a két alkalommal, pedig a 165 centimmel, 55 kilóval estem teherbe :D
2018. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Első sorban a család piszkál, mert korábban 55 kg körüli volt a súlyom, úgyis éreztem jól magam. Aztán jött egy pajzsmirigy túlműködés, akkor fogytam nagyon le, és akkor estem teherbe is. Nekik szokatlan ez a helyzet, szerintem ezért is piszkálnak.
2018. ápr. 16. 22:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Én 30'heteseb híztam ennyit én épp azon aggódom, hogy nem sok-e ( magasabb súlytól indultam)

2018. ápr. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden a BMI - től függ. Aki 43 kilosan esett teherbe azoknak 16 a BMI je azaz alultàplàlt. Azok hizhatnak 15-20 kilót is az nélkül h bármi gond lenne a súlyával. Tehát a te esetedben BMI alapján teljesen jó a 8 kiló, és még hizni fogsz a 3.- trim ben.
2018. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!