Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buszozás miatti rosszullét...

Buszozás miatti rosszullét terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy egy hónap múlva buszoznom kell. Az út körülbelül két órás. Sajnos a terhesség előtt is rengetegszer voltam rosszul buszon, autóban, mindig felkavarodik a gyomrom. Olyankor Daedalont szoktam bevenni.

A betegtájékoztató szerint viszont nem ajánlott terhesen beszedni ezt a gyógyszert. Mit tudtok ajánlani, hogy kibírjam a két órás utat? (Autóval nem tudok menni.)


2018. ápr. 17. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
En mindig azt csináltam, hogy fáradtan mentem a buszhoz és akkor aludtam szinte végig, de mindig volt zacskó és hideg víz nálam .
2018. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erős mentolos cukor, jéghideg kóla, lenge öltözet. Mérd fel a terepet, amikor felszállsz, nyitható ablakhoz ülj. Ha nincs, akkor ajtóhoz. Legyen nálad egy csoki, egy ropi, hogy ha valamilyen ízt megkívánsz, tudj enni. Illetve a B6 vitamint szokták hányingerre javasolni, szóval Magne B6 előtte és közben is. Kitartás! 😊
2018. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! Ment a zöld kéz! :)
2018. ápr. 17. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá a többiek válaszához, hogy vigyél nedves törlőkendőt és azzal át tudod törölni az arcod, nyakad, kicsit felfrissít az is. Nekem sok esetben nagyon jól jött, hogy volt nálam.
2018. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!