Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki vizesedik? Utalhat valami rosszra? 30hetes terhesen nagyon nagy a vizesedés?

Figyelt kérdés
Nekem a kezem egy picit vizesedik,jobban a lábfejem és a bokám.
2010. jún. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
terhességi toxémia jele lehet, főleg ha magas vérnyomással és fehérje vizeléssel jár. ezért nézik ezeket a tüneteket mindig a dokinál és a védőnőnél
2010. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kismama küzd ezzel a kellemetlen tünettel a terhesség utolsó heteiben. Én már a 28. héttől vizesedtem, nem csak a lábam, a kezeim is. De annyira, hogy éjszaka sem tudtam aludni. Csak felkeléskor enyhültek a tünetek, de szinte egész nap polcolni kellett a lábaimat. A kezeimmel meg nem tudtam mit kezdeni. ne aggódj, ha nem magas a vérnyomásod nincs gond.
2010. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

igen, nagyon kell figyelni a vérnyomást ilyenkor.

azért leírom, hogy én annyira vizesedtem, hogy a fejem is vizesedett, a karom, a lábam teljesen egybe volt. Iszonyat durván néztem ki. emellett a vérnyomásom teljesen rendben volt, fehérje sem volt a vizeletemben és teljesen simán, normál időben egy egészséges, gyönyörű kisfiút szültem. Tehát nem törvényszerű, hogy gond lesz. Térdtől lefelé zuhanyoztasd a lábad hideg vízzel, csak sima, mentes vizet igyál és kerüld a sós kajákat (felvágottak is ide tartoznak...). én áttértem a jana vízre, mert az nátrium szegény ásványvíz, hogy még így is kerüljem a sóbevitelt. a terhesség alatt amúgy is előfordul a vizesedés, ez a meleg pedig még rátesz.

2010. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Még amit tudok ajánlani az a nestle aquarel - nekem dietetikus ajánlotta. A többit már az elődeim leírták neked. :) Szép babavárást kívánok mindenkinek!
2010. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!