Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes várandós vagyok,...

17 hetes várandós vagyok, nemrég új munkahelyre kerültem ( nem tudják, hogy terhes vagyok. ) A baj az, hogy 8 vagy 12 órákat állni kell, és iszonyat hangos a gépek zaja (én is csak füldugóval viselem el). Ez árt a baba egészségének, hallásának, ugye?

Figyelt kérdés
sajnos abba a helyzetbe kényszerültem hogy másállapotban kell munkát keresnem. gyárban, operátorként... gondolom a baba egészsége miatt abba kell hagynom. Értelmes válaszokat köszönöm :)

2018. ápr. 19. 18:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
Jól mellefogtal, ugyanis nem a gyerekeket gyűlölöm, hanem a helyzetükkel aljas módon visszaélő terhes nőket, akik ahelyett h még a teherbeeses előtt biztosítanák egy gyerekhez a megfelelő körülményeket, inkább másokon átgázolva oldják meg menetközben!!
2018. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok ostoba, és gonosz kommentet, a kérdést törlöm, #11-es, neked pedig ilyen hozzáállással biztos nagyon boldog életed lehet. Nem veszekedni akartam, de látom, másoknak egy szimpla kérdés már alibi a civakodásra.

Költöztem is közben, muszaj volt, nem maradhattam előző munkahelyemen...

Értelmes válaszokat köszönöm, a bunkó és ostoba, lehetetlen okfejtéseidre viszont nem vagyok kíváncsi.

2018. ápr. 21. 12:29
 23/26 anonim ***** válasza:
27%
Köszi, maximálisan boldog az életem, én nem vagyok rászorulva arra, hogy másokat alattomos, sunyi módon atverjek a sajátos érdekeim miatt. :)
2018. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Büszke vagyok rád, puszi , buksi simi, csak így tovább :* :*
2018. ápr. 21. 15:35
 25/26 anonim ***** válasza:
De amúgy mikor kerülne szóba az, hogy terhes? Bemegy interjúra, és az az első szava hogy szia én terhes vagyok és te hogy vagy? Senkinek semmi köze hozzá.
2021. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Mi történt azóta?


( a kérdés kiírásakor én is terhes voltam, 37. Hétig dolgoztam... azóta született mégegy gyermekem)

2021. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!