Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, akinek szinte...

Volt valaki, akinek szinte semmi rosszullétekkel hordta ki a babát, és alig fájt a szülése?

Figyelt kérdés
De őszintén. És hogy szült, természetes úton vagy császárral?

2018. ápr. 21. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

16 hetes vagyok, annyi változott hogy főleg az elején iszonyat fáradt voltam. Mostmár jobb, de még így is hamarabb vagyok fáradt este. Más problémám sose volt.

A szülésről még nem tudok nyilatkozni.

Barátnőm 6 hete szült, rohamos szüléssel első babát. Fájt fájt, de miután beértek a kórházba 18 perc múlva kint volt a kiscsaj. Annyira nem érezte hogy már ott tartanak, hogy teljesen nyugodt volt, doki szólt rá, hogy na kb 4-5 fájás és vége.

Viszont a gátmetszése nagyon fájt, be is gyulladt...

2018. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

Szülés még vissza van...


Nem szinte semmi.. Hanem Semmi rossszullét...


Zsíros ételek miatt nem émelyegtem, csak nehéz lett a gyomrom.. Max ennyi

Tünet:

Mensi elmaradása.

Nem akkut édességkívánás, pedig előtte nem voltam édesszájú

Hasnövekedés folyamatos(16. Héten ha tudta valaki, amúgy csak hízásnak tűnt)

Mellnövekedés( 14. Hét - 1kosárméret, ma sem nagyobb)

Voltak, vannak apróságok:

Víz kívánás, régen kevés folyadékot ittam most 3,5-4 l

Mostanság lábgörcs éjjel, ha nem figyelek a magnéziumra


Semmi más


31 h km

2018. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, a terhesség álomszerű, az egyetlen gond az volt, hogy állandóan paráztam a semmire. Egyszer se hánytam, semmi nehézségem nem volt, azóta is hálát adok az Égnek. Kedden tárgyaltam, csütörtökön született. A császárral is hatalmas szerencsém volt, vasárnap engedtek haza, aznap már csak annyi látszott hogy nem szaladok :) mindenkinek csak ilyet kívánok
2018. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jelen.

Terhesseg egy alom volt, csak hasra gombolyodtem, rosszullet semmi, soha.

Csaszarral szultem, kb. 3-4 oras fajasokat eltem vegig, de az kibirhato volt.

Lassan regeneralodtam ugyan, de a terhesseg es szules is pozitiv emlek marad.

2018. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én! :)

1. terhességemnél émelyegtem kb. 4 hétig, az nagyon rossz volt, de különösebb rosszullét, vagy hányás nem volt. Utána végig aktív voltam, úsztam, kirándultunk, kerékpároztam, szexeltem.

41. héten szültem,indították, 5 óra alatt meglett gátvédelemmel, az utolsó 1,5 óra volt fájdalmas, de az is bőven kibírható.

Szülés után úgy kellett rámszólnia a nővérnek, hogy üljek már bele a tolószékbe, nem mehetek le saját lábamon a kórterembe :D


2. terhességnél féltem, hogy ekkora szerencsém nem lesz, de ismét csak a 4 hét émelygés volt, igaz, a végén már sokat keményedtem és fájt a csípőm.

Szintén 41 hetesen indítottak vízszivárgás miatt.

Itt az oxi beadásától számított 2 órán belül meglett a lányom és sokkal kevésbé fájt, mint az első, pedig az se volt vészes.

Olyan gyorsan tágultam, hogy alig volt idő előkészíteni a szülőágyat. Szerencsére őt is gátvédelemmel sikerült megszülni és pár perc alatt ő is kibújt, így ismét teljesen jól voltam szülés után.

Bár mindenki olyan könnyen szülne, mint én.

2018. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

semmi problémám nem volt, összesen 4kg-t híztam, 34. hétig dolgoztam gyermekvédelemben. Az utolsó 1-2 hétben volt gyomorsavam, az volt a legnagyobb bajom :D


császárral szültem, azzal sem volt semmi gondom, gyorsan gyógyultam, nem is fáj szinte

2018. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szuper volt. Végig semmi bajom nem volt, 6 kg-ot híztam, 1,5 óra alatt szültem természetes úton, gatmetszes nélkül. 2 nap múlva már otthon voltunk, első baba volt. Most várom a másodikat. :)
2018. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!