Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél volt a kezdetekben has...

Akinél volt a kezdetekben has puffadása annál hányadik héten szűnt meg?

Figyelt kérdés
Én úgy éreztem hogy a 8-9hét volt a legdurvább. Holnap kezdem a 10.hetet és úgy érzem hogy enyhült. Remélem nem jelent bajt, most szinte tünetmentesnek érzem magam.
2018. máj. 1. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél egyáltalán nem volt puffadás, most 22 hetes vagyok és még mindig tart.

Szerintem nem jelent bajt, ne aggódj ezért!

2018. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon az elején volt kb 5. héttől a 6. hétig. Ma 10 hetes vagyok.
2018. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szunt meg amikor mar a baba egyre jobban nyomta el a beleket amik kb nem tudtak puffadni😂
2018. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 és 16 hetesen (mármint 2 terhességem volt)
2018. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En mindegyik terhessegemnel nagyon puffadtam, a jelenleginel is ez van. Az elso ket gyerekkel valamikor a masodik trimeszter elejen szunt meg, most 11 hetes vagyok es meg javaban tart.

Nem minden nap egyforma, van, amikor turheto, ez a ritkabb ugyan es van, amikor extrem...

2018. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és még most is puffadok pedig igyekszem kerülni a puffasztó ételeket. Néha úgy érzem magam mint egy lufi :D Espumisant szoktam bevenni de nem sokat ér.
2018. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, és még mindig puffadok:-( Én már nem reménykedem hogy megszűnik.Az espumisan nekem se ér semmit.
2018. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!