Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több gyermekes anyukák! Hogy...

Több gyermekes anyukák! Hogy mondtátok el hogy jön a kistesó?

Figyelt kérdés

Mikor mondtátok el?

Hogy reagált/reagáltak rá?



Még 7-8 hétnél tarthatok de van egy nagx fiunk aki olyan izgága hogy akaratlanul is tesz olyan mozdulatokat amivel vagy megrúgja a hasam vagy a cicim célozza ami majd leszakad úgy fáj.

Az apja is rászólt már többször amire úgy reagált hogy most miért nem szabad?Apa miért véded ennyire anyát?


:)

Végülis nagyszülöknek már elmondtuk,de ő neki még nem akartuk...

Azután rgy ujbóli ilyen mozdulása miatt elmondtam neki,kijött belölem hogy a hasamba van a kistesód és nem szeretném ha baja lenne amiatt mert rugdosol játék közbe.

Kikerekedett a szeme.

Az apja is rám nézett hirtelen hogy elmondtam.

Egy két napig nem beszéltunk erről majd ő hozta fel ezt a dolgot...

Anya én azt hittem a gólya hozza a kisbabákat..

:)

Aranyos volt.

Ma reggel már simogatta a hasam és puszit adott rá.

Jól esett.Azt mondta várja hogy megszülessen.

Előtte mar mondtuk neki hogy lesz idővel,csak mi sem gondoltuk hogy ilyen hamar.4 éves a fiunk.



Nálatok ez hogy volt?


2018. máj. 3. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen természetesen, hiszen a várandósság is egy természetes állapot. Pici koruktól kezdve mondtuk a nagyoknak, hogy az én hasamra vigyázni kell, mert benne lehet egy kisbaba. Aztán pedig a nagyok meséltek az aktuális legkisebbnek, h mi fog történni. Sosem voltak féltékenyek egymásra. 😊
2018. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De jó olvasni ezt :)
2018. máj. 3. 09:02
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Eleve szerintem mikor mar szivhang lett tajekoztatni kellett volna, nem titkolni es akkor nem lett volna problema.mint aztan ez ki is derult. Eleg nagy mar hogy megertse.

Hamar? 4-5 ev? Koztem es ocsem kozott 5 ev van. Oriasi a szakadek. Jo sokaig nem nonek ossze a korkulonbseg miatt. A kulonbozo kor, erdeklodes stb alapjan kb nem is tudnak majd egymassal mit kezdeni. Amikor a kisebb kamasz lesz onnantol kezdve kezd majd eltunni az szakadek.

Persze hogy milyen testverek lesznek nem a korkulonbsegtol fugg hanem a nevelestol es a szulok hozzaallasatol.

2018. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy felvázoltad kedves második válaszoló de nem ez volt a kérdés.

És nem titkoltuk előtte.Még csak 7 hetes leszek.még jövőhéten megyek vissza hogy van e már szívhang.

De azért köszönöm hogy kifejtetted a véleményedet.

Nekünk most jött el az idő hogy másodikat vállaljunk.Én sem ítélkezek azok felett akik gyerekeik között épp csak egy év van...Mindenkinek a magánügye.

2018. máj. 3. 09:18
 5/15 A kérdező kommentje:

Kicsit sértőnek gondolom ahogy azt irtad ,,nem tudnak egymással mit kezdeni,,

Ez nem igaz.De biztos neked van igazad....

2018. máj. 3. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem itelkezdtem. A tapasztalatomat irtam le mivel mint testver pont en voltam ebbe igy nem kitalatam a dolgokat vagy godnoltam hanem Tapasztalat!

Ezek tenyek amiket leirtam. Nem ram kell megsertodni es utana is lehet olvasni. Ettol fuggetlen sok boldogsagot kivanok!

2018. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Ezért nem kell hülyének nézni és megetetni az idióta gólyamesével! Ez mire volt jó?

Most magyarázhatod neki, hogy anyát felcsinálta egy gólya...

2018. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Mi elöször csak kérdezgettük őket,hogy mi lenne ha jönne egy kis teso?!

2 kisebb teljesen pozitivak voltak.már tervezték mit csinálnának a babával.

A nagy hát ő kicsit nehezebb eset volt mert azt mondta mindig csak sírna a baba.

De mikor konkrétan elmondtuk hogy jön a kis tesó mindenki örült.

Azóta puszilgatják a hasam.

A boltban baba ruhákat nézegetnek. :)

Imádom őket.

Viszont a neméről megoszlanak a vélemények.(még nem tudjuk kit rejt a pocak)

Féltékenységről még annyit,hogy mindenbe be kell vonni a nagy tesót.

Fürdetés,pelenkázas.

És nem lesz gond.

:)

Boldog babavárást kívánok!

2018. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó a válaszod ilyen választ vártam.:)

Ez elöző bunkónak pedig a golya mesét nem én etettem be a gyereknek..meséből is látnak ilyet sőt még a rendelő falára is az van festve ahogy egy gólya visz egy kisbabát.

Na mindegy ennyit arról, hogy nő netalán tán anya létére

2018. máj. 3. 11:17
 10/15 A kérdező kommentje:

Ilyen hozzászólást írtál ki.

Szégyelném magam a helyedbe...de te ugy se fogod.Azt hiszed vicces.

2018. máj. 3. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!