Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nyaron volt nagy pocakos...

Aki nyaron volt nagy pocakos kismama hogy viselte a terhesseget? Strandra pl el mert menni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 3 eves gyerekem.Nyilvan ki fogjuk vinni a strandra. Sajnos en sokat hallottam hogy nem szabad vizbe mennem csak a nyilt vizekbe.Valaki meg eltero velemenyen van.Nyilvan a meleg vizet kerulnem meg a napot is ha lehet, mert mar most nem birom.De kadba azert igyis furdok neha elfekve 1 kicsit..

2018. máj. 6. 13:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hath a balatont meg az ilyenket meg mégjobban kihagynam..😣😏 abba utoljara 5_6eve HA belementem😂
2018. máj. 6. 14:34
 12/20 anonim ***** válasza:

Lányom júliusi, nem mentem strandon nyárra. Most azért érdekesebb a dolog, mert ő már 3 éves, jön a kistesó, hát vele azért kell menni nyilván. Bár nem nagy pocakos leszek még nyáron, most vagyok az elején csak, de nem mernék vízbe menni én se. Balcsira lemegyünk, de szerintem beleállok térdig és lemosogatom magam, strandra nem, van itthon ilyen nagy feltöltős medencénk, majd abban pancsolhat úgyis. Tengerpart is tervben van augusztusra, az más, abba be merek menni.


Lánykámmal egyébként nem viseltem rosszul a nyarat terhesen, vizesedtem, de nem volt olyan vészes. Sokkal rosszabbul bírtam a gyermekágyas időszakot, amikor amúgy is hőhullámaim voltak, nonstop ömlött rólam a víz, ráadásul ott volt a pici baba, aki szintén szenvedett a melegtől még a lakásban is, de őt még ugye nem dughatom be a kádba napi 5x, hogy lehűljön...

2018. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Balaton ezerszer biztonságosabb, mint a strand. Én végig jártam le, combig belementem, lefröcsköltem magam és jól éreztem magam. Inkább, mint végig poshadni 4 fal között, a párommal se szúrtam volna ki.
2018. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Első gyerek augusztusi, 40 fokos hőségriadós nyár volt, egyszer se voltam strandon, egyetlen porcikám se kívánta, hogy a muszáj körökön kívül kitegyem a lábam a hűvös lakásból, éppen elég volt, hogy a 33. hétig (júli 1) dolgoztam.
2018. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A nyár pont az utolsó hónapokra esett nekem, addigra már sokszor örültem ha élek és nem kell kimenni a melegbe.Dőlt rólam a házba is a víz, szóval én nem mentem.Reggel korán el a boltba,kertbe egy kicsit aztán a meleg elől be a házba és csak késő este dugtam ki az orrom, pedig terhesség előtt bírtam a meleget.
2018. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a harmadik gyerek augusztusba született,a nagyok 5 és 7 évesek voltak. Muszály volt velük vízpartra,strandra menni.Én az orvosom javaslatára probiotikumos tampont vettem,azzal mentem a vízbe.Ellen márkát vettem,patikában a 14db kicsit több mint 3.000.-volt. Persze nem áztattam magam órákig,de egy kis úszás jólesett. Plusz még Betadin folyékony szappant vettem.Ahogy kijöttem a vízből rögtön kivettem a tampont és ezzel alaposan megmosakodtam. Soha nem kaptam el semmit,pedig hajlamos vagyok rá.
2018. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
24%

Kedves kérdező,


Mi Németországban élünk. Erősen fájt az elején a derekam, rákérdeztem, mit lehetne tenni. Az úszást (!!) ajánlotta a nőgyógyász. Azt mondta egy "kis" gomba bármikor gyorsan kezelhető, és elég ritkán kapja el az ember lánya (kérdés mennyire hajlamos rá,stb.), de a teljes eltunyulás az erős derékfájás/hátfájás miatt hosszabban tartó kezelést igényel, illetve a szülést is megnehezíti.


Szeptemberre vagyok kiírva, és ha nem is olyan gyakorisággal, mint egy átlagos nyáron, de biztosan kimegyek a strandra, uszodába.


Láttam a legtöbb válasz az ellenkezőjét mondja, ennek fényében a helyedben megkérdezném a következő időpontomon, mit mond a doktor/doktornő.


Legyen kellemes és hűs terhességed. :) :)


22hkm

2018. máj. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Első babám novemberi a mostani picúr meg szeptember vége.két éve és most is fogok menni strandra.le kopogom soha semmi bajom nem volt de nem terhesen se kaptam el soha semmit.ezt mindenki maga dönti el!
2018. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen eleg erdekes enis sokat hallottam es lattam is kismamamkat uszni 😟 :0

De persze attol hogy kimegyunk majd a strandra enis csak combig gondoltam belemenni. Aztan majd csak attveszeljuk ezt a nyarat:D de azert a 4en lakva eleg rosz a nyar hogy egesz nap ide sut a nap is..tehat inkabb a hűs árnyékba ha tehetjuk ott leszunk:D

2018. máj. 8. 14:02
 20/20 anonim válasza:

szerintem 3 évesen már nagyon jó ha hozzászokik a vizhez


én bevinném

2018. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!