Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz a helyzet? Terhes...

Nagyon gáz a helyzet? Terhes vagyok 14 évesen!

Figyelt kérdés
A barátommal 13 évesen csináltam először, ő akkor volt 16-17, nem tudom. Nem mertem kilopni anyától a fogamzásgátlót a srác meg azt mondta hogy ha elélvez kiveszi és akkor gumi sem kell. Egy ideje nem jött meg szal pár barátnőmmel suli után elmentünk "moziba"(anyának ezt mondtuk), de közbe gyereknőgyógyászhoz, aki azt mondta hogy 8 hetes terhes vagyok. A hasam nem kezdett még nőni pedig sokkal többet eszek és nem tudom hogy mondjam el itthon. Adjatok tanácsot légyszi, nem akarok bajba kerülni!

2018. máj. 10. 21:48
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%

Már bajban vagy.

Ezen nincs mit cifrázni: anyu, apu terhes vagyok.

2018. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
97%
A nőgyógyász nyilván elmondta, h mit kell tenned, de anyád alairasa is kell.
2018. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem kamu akkor minél előbb szólj. Biztos nem fognak örülni de ha kifutsz az időből akkor meg kell szülnöd és 14 évesen ez nem hiszem hogy opció lenne. Szóval akárhogy félsz szolnod kell minél előbb.
2018. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
84%
Mivel 18 év alatti vagy, az abortuszhoz kell a szüleid beleegyezése. A helyedben én sietnék, mert csak 12. hétig lehet elvégezni. Gondolom megtartani nem szeretnéd, ebben a helyzetben szerintem nem is ajánlatos, hiszen borzasztó tudatlan vagy, magadra se tudsz vigyázni...
2018. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
71%
Nőgyógyászhoz kellett volna anyukád is...
2018. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nőgyógyász hogy a 18. hétig lehet abortuszt csinálni és h legközelebb anyával jelenjek meg nála, de félek neki elmondani, nem akarom hogy egy könnyűvérű hadd ne írjam le minek nézzen. Tudom, már mindegy, de így is válságos apával a házasságuk, ez pedig most tényleg teher lenne mindannyiunkra nézve...
2018. máj. 10. 21:56
 7/52 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom o.O Ez durva.
2018. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%
Mond el!! Ha túl léped a 18 hetet milesz? Tönkre megy a gyerekkorod.
2018. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
82%
pedig minden nap számít, szedd össze magad, max apádnak nem mondjátok el, de anyádnak szólj, ha nem akarsz évesen szülni
2018. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Az már rég tönkrement... mindig próbáltam elzárkózni, nem felkelteni magamra a figyelmet, főleg, hogy anyáék egyre többet vitáznak, félek hogy megvernek vagy ártanak a babának is, vagy ismét csak balhé lesz itthon
2018. máj. 10. 22:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!