Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz a helyzet? Terhes...

Nagyon gáz a helyzet? Terhes vagyok 14 évesen!

Figyelt kérdés
A barátommal 13 évesen csináltam először, ő akkor volt 16-17, nem tudom. Nem mertem kilopni anyától a fogamzásgátlót a srác meg azt mondta hogy ha elélvez kiveszi és akkor gumi sem kell. Egy ideje nem jött meg szal pár barátnőmmel suli után elmentünk "moziba"(anyának ezt mondtuk), de közbe gyereknőgyógyászhoz, aki azt mondta hogy 8 hetes terhes vagyok. A hasam nem kezdett még nőni pedig sokkal többet eszek és nem tudom hogy mondjam el itthon. Adjatok tanácsot légyszi, nem akarok bajba kerülni!

2018. máj. 10. 21:48
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
25%

Én 30 évvel ezelőtt ismertem egy lányt, aki pont nyolcadik végére megszült. Akkor ez égbekiáltó botrány volt.

Úgy kb 3 napig, aztán mindenki túllépett rajta, hogy ezen élvezkedjen.

És tudtommal egészséges gyerek lett. Gondolj arra pozitívan, hogy 35 évesen már egy 20 éves gyereked lesz, tehát afféle együttfelnövő haverok lesztek, nem az a papolós, terhelő szülőgyerek kapcsolat.

Tehát még pozitív is lehet a dolog.

Sőt, ha büszkén vállalod, átfordíthatod az ítélkezőket.

2018. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
94%
azt ugye tudod, hogy a fogamzásgátlót rendszeresen kell szedni, szóval azzal, hogy kiloptál volna 1 szemet, semmire nem mentél volna, azt pedig, hogy kinek milyet kell szedni, a nőgyógyász dönti el, és 14 évesnek nem valószínű, hogy adna, de mostmár tudod GUMI!!!!!
2018. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mertem kilopni anyától a fogamzásgátlót"

Elég nagy hiányosságok vannak itt, úgy érzem. Valószínűleg azt sem tudod, mire való. Egyszeri alkalommal bevenni semmi értelme.


"a srác meg azt mondta hogy ha elélvez kiveszi és akkor gumi sem kell"

A barátodnak sincs fingja se a teherbeesésről. Pedig 16-17 évese már lehetne.


Ha nem akarod megszülni, nagyon húzz bele az abortusz intézésébe.

2018. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Igen, most már tudom, de esküszöm, ha ennek vége, én apácának megyek...
2018. máj. 10. 22:03
 15/52 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező 10-es kommentjéből: nem akarod elmondani, mert "ártanának a babának".

Miért kérdező, meg akarod tartani? Vagy nem értem, miért említed a magzatodat. Az abortusszal fogsz igencsak ártani neki, de nincs sok választásod, el kell vetetned.

2018. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
#6: pedig ez egy olyan dolog, ami előbb utóbb kiderül, szóval a szüleid előtt titokban tartani nem tudod. Mondd el mínél előbb! Muszáj túlesned rajta!
2018. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
87%
Tedd meg hogy nem azokra hallgatsz akik a gyerek megtartására biztatnak, mikor még te magad is az vagy. Ami történt megtörtént visszacsinálni sajnos nem lehet de helyre hozni igen. Ha normális életet akarsz akkor szolj és intézzétek az abortuszt.
2018. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
85%
ugyan... pont ugyanaz vagy, mint az érettségiző terhes csaj.
2018. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük sorra milyen opcióid vannak:


1) Elmondod anyukádnak. Ő persze ki fog borulni, ami tök normális de végülis ő is arra jut majd, hogy mivel időgépetek nincsen, a meglévő helyzetet kell kezelni. Innentől pedig segíteni fog neked abban, hogy végigcsináld az abortuszt. Javaslom, hogy ne hepciáskodj és okoskodj, ne feleselj, hanem kérd szépen a segítségét és viseld el a jogos lecseszést.


2) Nem mondod el. Őszintén - ennek szerinted mi lenne a vége? Maximum pár hét és látszani fog, tehát MINDENKÉPPEN megtudják nagyon záros határidőn belül és akkor már nem fognak tudni segíteni neked, mert kifutsz az időből.


Magyarul titkolni SEMMI ÉRTELME mert nem tudod titkolni. De ha időben elmondod, akkor egyrészt megkíméled magadat sok hét idegeskedéstől, másrészt egy gyerektől akire 0%-osan állsz készen és akinek jelenleg semmiféle normális életet nem tudnál biztosítani.

2018. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el szépen Édesanyádnak... Amúgy 12.hét után nem abortusz van,ha jól tudom hanem szülést inditanak sajnos. Ezt csinálják a 18.hétig. (ugye halva a ki nem fejlődött babát ) de fiatalkorú esetében lehet máshogy van. Mindenesetre holnap reggel szépen beszéld meg az anyukáddal ezt a dolgot. Neked tanulnod kell még,és szellemileg sem lennél érett egy babára. Viszont remélem okosabb leszel,és nem kezdesz ilyen felelőtlen fiúval.
2018. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!