Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz a helyzet? Terhes...

Nagyon gáz a helyzet? Terhes vagyok 14 évesen!

Figyelt kérdés
A barátommal 13 évesen csináltam először, ő akkor volt 16-17, nem tudom. Nem mertem kilopni anyától a fogamzásgátlót a srác meg azt mondta hogy ha elélvez kiveszi és akkor gumi sem kell. Egy ideje nem jött meg szal pár barátnőmmel suli után elmentünk "moziba"(anyának ezt mondtuk), de közbe gyereknőgyógyászhoz, aki azt mondta hogy 8 hetes terhes vagyok. A hasam nem kezdett még nőni pedig sokkal többet eszek és nem tudom hogy mondjam el itthon. Adjatok tanácsot légyszi, nem akarok bajba kerülni!

2018. máj. 10. 21:48
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nekünk is volt vizsga 8.végén irodalomból és angolból. De szerintem is kamuzik a kérdező.
2018. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
9%

Idefigyelj te csajszi! Többé ilyt ne csinálj!

Nagyon buta és éretlen volt szexelned 13-14 évesen...sokat kell még fejlődnöd. Addig ne szexelj amíg meg nem tanulod hogy kell védekezni!

A szüleidnek ne szólj, hanem menj be az aldiba vagy lidlebe -tök mind1, és vegyél C vitamint 2 csomagot! De nézd meg az összetevőket és csak aszkorbinsav legyen benne meg a térfogatnovelo szerek. Ha vam benne más akkor ne vedd meg. Óránként vegyél be 4db 500 milligrammos tablettat 2 napig. Majd ha menstruációs fájdalmat erzel akkor vegyél óránként 6 darabot. El fogsz vetélni 100%. Egészségednek nem art egyáltalán, hiszen C vitamin es amit a szervezeted nem szív fel azt kipisiled, mégis ezzel ártasz a magzatnak. Ne gondolj a "babára " mert ez a dolog most csak milliónyi sejtből áll. Ha a szüleid kérdezik hogy mitől fáj a hasad mond azt hogy menstruálsz, de ha lehst

2018. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó te nagyon hülye vagy....
2018. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó vagyok nem tudtam befejezni bocsi. Tehát ha lehet leplezd a fájdalmat.

Tudom hogy ez beválik, nem azért mert én magán kipróbáltam hanem azért mert ismerem olyat aki így vételt el és online is rengeteg beszámoló van errol, persze nem magyarul. NE MOND EL A SZULEIDNEK MERT TÖBBÉ NEM FGONAK BENNED BÍZNI. -bírd ki a fajdalmat, igyál petrezselymem teát mert az is káros a magzatnak. Kitartást!

2018. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
74%
A C vitamin nagy dozisban tenyleg vetelest okoz. En is olvastam rola
2018. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 KJUsul ***** válasza:
13%

Azt se tudod hány éves volt a srác???? És ha elmúlt 18? Mert ha akkor több volt 18-nál az bűncselekmény! Természetesen a srácnak vállalnia kell a felelősséget, nehogy már futni hagyd! Neki és a szüleinek hozzá kell járulnia terhekhez, akár abortusz, akár szülés lesz a vége!


Ha meg már akkor elmúlt 18, akkor a helyedben fel is jelenteném! De ez a te döntésed. Ha mégsem akarod feljelenteni, akkor is ez egy ütőkártya a kezedben, ha netán nem akarna részt venni ebben az egészben.


Nem bántani akarlak, mert felesleges most már, de iszonyú buta vagy, hogy kisgyerekként összefekszel valakivel ráadásul védekezés nélkül. Itt azért a szüleidnek is sara bőven. Lefogadom, hogy okostelefonon, facebookon keresztül sunyiskodtátok össze a szexet. Remélem a szüleid a tanulnak belőle és megszüntetik a facebook fiókodat, elveszik az okostelefonodat, hogy ne történjen meg újra. Ahogy minden szülőnek ezt kéne tennie, akinek 15 év alatti gyereke van!

2018. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
73%
Mi történt a kérdezővel? Nagyon eltűnt...
2018. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
60%
semmi...kamuzik
2018. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
42%
46-os, miért, talán okostelefonon keresztül szexeltek? :Ddd Ha nem lenne kamu, itt akkor sem a facebook meg a telefon lenne a megoldás, annó amikor 16 évesen még telefonom sem volt, akkor sem okozott gondot hogy lefekszem-e a barátommal, vagy sem, ennek abszolút semmi köze ehhez. A szülők abban hibásak, hogy nem világosították fel a gyereket megfelelően (de hozzáteszem, lehet, hogy nem gondolták, hogy 13 évesen erre szükség lenne, jogosan).
2018. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
76%
Na mi történt azóta?
2020. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!