Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz a helyzet? Terhes...

Nagyon gáz a helyzet? Terhes vagyok 14 évesen!

Figyelt kérdés
A barátommal 13 évesen csináltam először, ő akkor volt 16-17, nem tudom. Nem mertem kilopni anyától a fogamzásgátlót a srác meg azt mondta hogy ha elélvez kiveszi és akkor gumi sem kell. Egy ideje nem jött meg szal pár barátnőmmel suli után elmentünk "moziba"(anyának ezt mondtuk), de közbe gyereknőgyógyászhoz, aki azt mondta hogy 8 hetes terhes vagyok. A hasam nem kezdett még nőni pedig sokkal többet eszek és nem tudom hogy mondjam el itthon. Adjatok tanácsot légyszi, nem akarok bajba kerülni!

2018. máj. 10. 21:48
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Azért említem a magzatot is, mivel aggódom, hogy nem engedik majd az abortuszt(apa mélyen vallásos és ezt anyára is ráerőlteti), és ha már muszáj lenne megszülnöm, ne essen semmi baja, de ez a végső eset. Semmiképp sem akarom megtartani, hisz most fogok ballagni, itt van a sok vizsga, a saját dolgaimmal kellene foglalkoznom és a kettesért imádkoznom, nem pedig a szüleim véleményéért! Én is tudom, mekkora bajban vagyok már most is, de egyszerűen szinte még fel se fogtam. Sírógörcsöm van napok óta, paranoiás lettem, a szívem a torkomban dobog, ha csak belépnek a szobámba. De hétvégén megpróbálom nekik elmondani. Lesz ami lesz.
2018. máj. 10. 22:15
 22/52 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy mész te apácának...:D Egyébként tényleg ne agyalj, te még magadért sem vagy képes felelősséget vállalni, nemhogy egy csecsemőért. Állj oda anyád elé, ez már nem oszt, nem szoroz egy tönkrement házasságban. Az abortusznak megvan a törvényes és elég időigényes folyamata, nem úgy működik, hogy ma beadod a kérelmet, holnap kikaparnak. Arról nem beszélve, hogy minél idősebb a magzat, annál több kockázattal jár a dolog, ez egy komoly beavatkozás, akármennyire is rutineljárásnak számít. Szóval ne vacakolj, hanem vegyél egy mély levegőt, és beszélj anyáddal.
2018. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
93%
Én nem húznám a hétvégéig. A magzat nő... Amíg viszont azon agyalsz, hogy mondd el a szüleidnek, olvasgass, hogyan is zajlik a helyes fogamzásgátlás. Elég nagy felelőtlenség lenne, ha apukád nem menne bele az abortuszba. Tönkretenné mindannyiótok életét. De főleg a tiédet.
2018. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
64%

Ez a kérdés több sebből vérzik.. A barátod pontos korát nem tudod "16-17 éves" valamint a 18. hétig el lehet vetetni téma, amit mindenki jól tud hogy a 12. hétig van erre lehetőség. Menj inkább tanulj egy kis bioszt.

Valamint ha voltál orvosnál

az orvost a titoktartás csak cselekvőképes betegek, azaz nagykorúak (18. életévét betöltött személy) esetén köti. Egyébként törvény szerint az alapellátó intézmény kiskorú bármilyen további beavatkozást igénylő állapotáról kötelezően értesíti a gondviselőt..

Ha pedig véletlenül igaz (amit erősen kétlek) akkor nem tudsz mást csinálni, odaállsz a szüleid elé és elmondod a helyzetet.

2018. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
90%

24, egy fél órával korábbi kérdésben lett kiokosítva a 18 hétről.


Kérdező, milyen vizsgák vannak általánosban?

2018. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
72%
mekkora kamuuuu
2018. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
79%

Milyen sok vizsga te kis hülye???

Plusz nem tudod hány èves a pasid akivel 1 ève dugsz? Mekkora kamu már..

2018. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire hülye senki sem lehet. Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, de dugni tudsz. Siralmas. Az ilyeneket időben el kéne kötni, mondjuk úgy 10 éves korban, akkor talán még nem qrválkodnak, bár ki tudja..
2018. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
85%
Itt írjátok a válaszokat ez ugyanaz,aki kiírta,hogyba semmire szüli megtartja a babát. Full kamu az egész. 😆 18 év alatt szülővel mész nőgyógyászhoz ez egy kislány nem is fogja fogadni. 😅
2018. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
88%
Igazán csak a kérdező utolsó válaszánál lettem biztos benne ,hogy kamu .. Nem értem mire jó ezt csinálni de elég szomorú ,hogy nagy probléma a mai világban a fiatalok között a fogamzásgátlás hiánya (illetve a biológiai ismeretek is hiányosak) és ebből viccet csinálunk ... elég gáz ,ha vizsgák vannak általánosban és még imádkozni is kell a kettesért .. ha még igaz is a történet azt kell mondanom megis érdemlitek .. gondolom ismered az előbb gondolkodunk és utána cselekszünk mondást ..
2018. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!