Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet azonnal pozitív tesztből...

Lehet azonnal pozitív tesztből a terhesség korára következtetni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ahogy rápisiltem másodpercek alatt egyszerre kijött 2 egyformán erős csík. Lehet hogy már nem csak 4-5hetes vagyok? A ciklusom össze-vissza volt így arra nem tudok alapozni.

2018. máj. 14. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Hiszen függ a vizelet koncentráltságától, a teszt érzékenységétől is. Elvileg vannak olyan digitális tesztek, amik megtippelik és vérvétellel tán lehet valamennyire, de az is egy -tól/-ig becslés, mert egyénileg változik. És persze egyesek szerint az sem mindegy, hányan vannak :)

Még ultrahanggal lehet visszakövetkeztetni a legjobban, mert a babák elvileg egyformán nőnek a 12. hétig, de napra pontosan azzal sem lehet megmérni, mivel kézzel mérnek mm-ereket. (Nekem volt, hogy az egyik gyerek másnapra másik dokinál "összement" :) (azóta már megszületett, szóval tényleg mérési hiba volt).)

2018. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal kijött a két csík egy héttel a nemvart előtt mégse lett sokkal korábbi a baba. Normális fejlodesu. Így én sem mondanám h lehet. Sőt engem a clearblue is becsapott... Uh soha többet ilyen drága vacakot!
2018. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem. Erős pozitiv tesztjeim vannak, de csak 4hetes terhes vagyok +-1 het. 5mmes petezsákom van. később fogant.
2018. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!