Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 37 hetes terhes vagyok de...

Már 37 hetes terhes vagyok de a férjemnek nem tetszik egy név sem én már nem tudom mit csináljak. Minden névre azt mondja hogy nem tetszik. Már nemsokára szülök mit csináljak? Hogy magyarázzam meg neki hogy muszaj választani már valami nevet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi úgy csináltuk hogy a kettonk nevéből csináltunk egy harmadikat és úgy fogjak hívni a gyerkocot
2018. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én kinyomtatnám az MTA listáját és pl vacsi közben böngéssze át.

Légből kapva en sem választanék nevet.

2018. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Adj neki te nevet, ha ilyen tehetetlen
2018. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyik fiamnál sem jutottunk dűlőre. 2 fiam van. Mikor az első született mondtam 1 nevet ami már régóta tetszett. Neki persze nem tetszett. A dokim poénkodott is, h ha nem tudjuk eldönteni adjuk a gyereknek az ő nevét. Na addig meddig míg hagyott engem választani. A második gyereknel dettó ez a szitu. Mivel nem tudott mondani jobbat így megint az lett amit én akartam. Hiába mondtam neki a terhesség alatt h döntsük el, nem hallgatott rám. Szülés után mondott 1 nevet amit azelőtt soha. Talán ha a terhesség alatt mondta volna megbarátkoztam volna vele, de így szülés után közvetlen semmiképp. De úgy gondolom jól választottam, hagyományos nevük van a fiúknak, és illik is rájuk. Persze azóta apuka is megbékélt a helyzettel. :)
2018. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!