Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen èrintkezhetek olyan...

Anna.love kérdése:

Terhesen èrintkezhetek olyan kutyàval ami egyeltalàn nem kapott oltàst?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok

Van egy baràtnőm akinek van egy 6 hònapos kutyàja de orvos mèg nem làtta!! Azt hiszem meg fogom szakìtani vele a kapcsolatot , panelba èlnek, szerintem ez amùgy is igènytelensèg, na mindegy... azt hiszem terhesen ìgy nem èrintkezhetek ezzel a kutyàval..igazam van?



2018. máj. 22. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezek alapján semmi köze a kérdésednek a kialakult helyzethez.

Ha neked nem ad -vagy épp elvesz- már ez a 'barátság', akkor nem kell menned hozzájuk. De nehogy már szegény kutya vigye el ezt a 'balhét'! Ő tehet erről a legkevésbé!

2018. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tudom, csak idegesìtő a kutya is, nincs megnevelve, nem tudja kezelni, àllandòan ugràl a hasamra, abbòl hogy nem szabad nem èrt!!!!

Konkrètan volt olyan hogy reggeli meglepi a kutya szò szerint az asztal tetejère szart!!! Ha valaki nem tud egy kutyàt nevelni , ne tartson!!! Sètàlni nem lehet elvinni, mert àllandòan hùz, szaladna szegèny mert keveset mozog! Egy szakadt rövid pòràzon sètàltatja,,, ami egyszer màr elszakadt, a baràtja megkötötte, azòta sem vettek màsikat!!! Nem èrtem az egèszet ,,,, a baràtom màr jelenteni akarta őket, de nem engedtem, Nèmetorszàgba èlünk ès nagyon megütnè a bokàjàt

2018. máj. 22. 19:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Dolgoznak a hormonok, látom. :-) Ha úgy érzed, igazad van és még le is húz pénzzel a barátnőd, hát ne találkozz vele többet!
2018. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Màr fèlig meddig megoldòdott, nondtam neki a kutyàjàt inkàbb elkerülöm addig amìg nem kap fèreghajtòt, ès amìg nem tud viselkedni, màr többször lepisilte a làbam, sajnos itt Wertheimbe nehèz baràtnőt talàlni, szüksègünk van egymàsra...
2018. máj. 24. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!