Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Utolso menszesz...

Nanniikaa kérdése:

Mit tegyek? Utolso menszesz márc.24.31-34napos ciklusokkal. Így 8hetesnek kéne lennem. Máj.7. uh:7 és 6mm petezsák. Máj.18. barna folyás irány a kórház.19x9 és 12x5mm es üres petezsák, környezeti becérzésekkel.

Figyelt kérdés
Máj.22.uh:2szabálytalan petezsák 14-12mm.kiirtak mütétre az orvosom nem nyugodott bele nézessem meg máshol.1 napoal késöbb másik orvos vizsgálata:uterusban 17mm es ép szélü petezsák látható embriocsomoval,Fhr jelenleg még nem láthato.szte késöbbi fogantatás ne vállaljak műtétet.hétfőn kellene mütétre mennem.ti mit tennétek?

2018. máj. 24. 16:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh val sokkal tőbb mindent látni mint hasival,nekem is az eggyik orvos azt mondta h szabájtalan a petezsák ne is reménykedjek a másik meg azt hogy teljesen jó a petezsák széle és a sors fintora az hogy pont az a doki végezte a sürgősségi császáromat aki azt mondta ne is reménykedjek.Én is várnék még a mütéttel mert még bármi lehet.
2018. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Nanemond!!! ***** válasza:
61%
Szia! Rn Cipruson elek, itt a 16. hetig huvelyi ultrahangal vizsgalnak! Sokkal jobban lehet latni! Ne menj mutetre! Varj mert lesz szivhang hamarosan!
2018. máj. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon fura, hogy ilyen korai időszakban hasi ultrahangot csináltak...nekem a 12 hetesen volt először hasi, addig mindig hüvelyivel nézték. Mindenképp várj, 31-34 napos ciklussal szinte 100 %, hogy később fogant a baba, mint középidő.
2018. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.ma voltam a körzeti orvosomnál ő is azt mondta nyugodjak meg a leletek jók.barna folyásom van néha de azt mondták ez normális mert ikrek voltak és az egyik így távozik a másikra papírok szerint nincs hatással.6án kell visszamennem addigra tuti kiderül minden.akivel esetleg megesett hasonló dolog szívesen elolvasnám a történetét. :)
2018. máj. 25. 12:31
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem irtak fel utrogestant???:OOOOOO


Miért nem? Barnázás nem normális, nem kapsz progipótlást egyáltalán?

2018. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

**amúgy hasonló volt a sztorim, mint tiéd, nekem pontosan 9 nappal később volt peteérésem, mint "kellett volna", így azt hittük missed ab lesz.


Barnázás miatt mentem ügyeletre 8 hetesen, és még csak petezsákom volt, 10. héten lett baba.


De én kaptam utrot a barnázásra, nem is értem te miért nem, nem normális a "néha barnázgatom", bár ha tutira elmegy az egyik, akkor talán igen... , de akkor is kéne az erösités a másiknak


15ös voltam

2018. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok de nem írtak fel semmit.csak várjak pihenjek étkezzek rendesen stb..semmi gyógyszer
2018. máj. 25. 15:19
 18/23 A kérdező kommentje:
Amikor ügyeletre mentem először barnázással már akkor azt mondták elhalt terhesség pedig ez múlthét pénteken volt szabályos petezsák semmit bem láttak tegnap lett benne embriocsomó.a lényeg már akkor ezért nem is foglalkoztak ezzel/velem.
2018. máj. 25. 15:22
 19/23 anonim ***** válasza:

Esetleg a saját orvosodat, háziorvost, nőgyógyászt nem tudsz megkérdezni?


Még mindig barnázol?

2018. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kérdeztem de azt mondta nem baj. Azt mondták az egyik vérzik ki lassan és nem befolyásolja a másikat addig nincs baj.
2018. máj. 25. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!