Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van úgy más kismama is, hogy...

Van úgy más kismama is, hogy kezd terhes lenni a terhesség? 35 hetes kismama vagyok. Nem alszom, fáj a visszerem és a derekam, kijött az aranyerem!

Figyelt kérdés

Amiatt meg lelkiismeret furdalàsom van,hogy nem élvezem az utolsó pár hetet!

Türelmetlen vagyok!


2018. máj. 25. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaaaa... Mintha én írtam volna.... Nem vigasz, de valahol mégis az, hogy nem csak én vagyok így vele. Alig várom, hogy leteljen ez a pár hét és végre a karomban tartsam. Nekem már a második gyermek lesz, az első terhességem problémamentes volt. Szóval ismerem mindkét oldalt. Bizton állíthatom 100x inkább az átalvatlan, 100x felkelős, ringatós éjjeleket választanám, mint egy ilyen örök aggódós, ágyhozkötött, problémás terhességet. 31+1 hkm.
2018. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem is második terhesség,az elsőnél majdnem végig hánytam,de azt leszámítva nem volt probléma!Innen a viszonyítási alap!😁

Most meg,mint egy beteg fóka olyan vagyok!

Fura,de nekem is könnyebb azért nem aludni,mert a babát ringatom,mint azért,mert épp fáj valahol!

Kitartás lányok, megéri!❤️❤️

2018. máj. 27. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!