Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen se tudták megmomdan...

20 hetesen se tudták megmomdani a babám nemét. 😐 El vagyok szomorodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem látta hogy kisfiú 16 hetesen.

Ma 20 hetesen se tudta megmondani mert "nem látja".


2018. jún. 4. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te neki futásból vagy ilyen buta,esetleg otthonról támogatnak,vagy önmagadtól? Ha még tízszer kiírod attól fog változni a helyzet?
2018. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a doki volt a "béna". Nekünk is a 19. héten felhúzott lábakkal hátat fordított, semmi nem látszott. Majd a 32. heti Uh-on talán megmutatja. Ha nem, akkor meg legkésőbb születéskor.


Hova siet mindenki? Miért vagytok ilyen türelmetlenek? Nem tök mindegy, hogy a 20. vagy a 32. héten derül ki???

2018. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet ha ugy fordul, h nem lehet megmondani. Nekem 20 hetesen 3 nap elteltevel volt 2 uh,egeszsegugyi okbol. Elsonek semmit nem tudott tippelni, masodik alkalommal ugyanaz az orvos, ugyanazzal a geppel megmondta h fiu. Igaz ugy beterpesztett, h azt en is megmondtam, nem kellett varni h a doki kimondja🤣
2018. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hülye tesztek helyett menj el egy 4d-re, megmondják.
2018. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
99%

"nem látott fütyit de azt se mondta hogy lány!"


Akkor egyértelmű. Semlegesnemű lesz a baba.

2018. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem ... csak mondom ... 3 orvos nézte 20 . héten de senki nem tudott p

biztosat mondani .. tippelt mindenki ... az én gyerekem 2 percre nem volt nyugton odabent ... 29. héten 4D n mondták biztosra ,hogy kislány .. de én még azért megnézettem ,hogy biztos e 😂

2018. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Siman elofordul, hogy ugy fordul, vagy takatja magat, hogy akkor nem latszik. Nem csak a szonografuson es a gepen mulik, nagy esellyel abban az adott pillanatban mashol, mas sem latott volna semmit...


Mit tegyel?

Vagy varsz a kovetkezo ultrahangra, ami a terhesgondozas soran alapban lesz, vagy fizetsz 4d uh-ert. Ha jo helyre mesz, akkor ott akar egy orat is rad szannak, megprobaljak tobbszor megnezni, ha nem mutatja magat a a magzat. Kozben esetleg elkuldenek setalni, enni, inni, pisilni, hatha attol megmozdul.

Probald meg.

Ezekert a pink or blue tesztekert egy fillert nem erdemes kiadni, az pont ugy csak tippelesnek felel meg, mintha a szomszedot kerdezned meg, hogy mit gondol.

Egyedul a dns-t vizsgalo genetikai vertesztel mondjak meg biztosra a magzat nemet, de ezek a pisilos tesztek csak jateknak jol.

2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Első babámnál az egész terhesség alatt nem tudták megmondani, mert úgy feküdt. Dokim csinált 4D-t is maszekban, semmit nem ért, de legalább a gerince szépen látszott.


Lányom lett.


2. babánál is csak 25 hetesen derült ki, ő is kislány.


A 3. babát augusztusra várjuk, elején azt mondták, inkább lány, de nem biztos. Mostmár viszont biztos, hogy az.

2018. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 23.héten tudta megmondani.
2018. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 32 hetesen lett biztos, mert addig mindig olyan pózban volt a kiscsaj, hogy nem volt egyértelmű.
2018. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!