Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sikerült?

Szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

sziasztok! a párommal már rajta vagyunk a babán.. már aprilis óta. És annyira rágom magam azon, h vajon sikerült vagy nem :)

2 tesztet csináltam április végén. azok negatívok lettek. mmenstruációm megjött május elején. Akkor nagyon szomorú lettem, hogy nem sikerült..meg május végén normálisan 28napra. 1 nappal még elöbb is. De az utolsó menstruációm tartott 3 napig .kis vér de több barnázás...az emberek környezetembe mesélték h attól, h megjött még terhes lehetek. anyum és az anyósom is mesélte, hogy nekik megvolt még par hönapig.. És nől a hasam. A párom is mondta. anyum. szinte egész családom.. a melleim viszkettek .már nem.. mintha nőnének..de hányingerem nincs.ha az is vagyok kb 2 hónapos lehetek. és olvastam neten 2hónapos nem látszik még.. de nekem mintha látszana... de nem merem elhinni mert félek a csalódástól, hogy nem sikerült..párommal szinte minden nap védekezés nélkül együtt voltunk.. jővőhéten megyek az orvoshoz.Már nagyon izgulok mit mond... mi a véleményetek??? :)

köszönöm



2018. jún. 7. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tesztet mostanaban nem is csinaltal?
2018. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

aprilis óta nem.. akkor csinaltam aprilis végén de majus elején megjött..és feladtam, h áh nem sikerült akkor.. De most keztem ezzel foglalkozni, h észrevettem h nagyobb egy picivel a melleim.meg a hasamon latszik egy picit .meg kemény.behúzni nem is tudom.. nem is szeretnék tesztet csin. inkább megyek orvoshoz.. de addig is akkor is ezen vagyok felakadva.. :D

hogy akk most ez terhesseg?!:O

2018. jún. 7. 13:56
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha sikerült is biztos h nem no a hasad maximum puffadsz. Az az elején pedig teljesen normális. Ezek a “tünetek” sajnos be magyarázhatók és bekepzelhetok. Teszt nélkül nem lehet tudni. Ezek lehetnek pms tünetek amikre addig nem is igazán figyel az ember amíg nem akar babát de utána mindent másképp lát. Hidd el én a saját folyasom se tudtam míg nem terveztünk babát h havi bontásban hogy is változik... tesztelj és akkor fogsz tudni pontosan!
2018. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Figyi, nem akarlak lelombozni, olyan butasagokat hordassz ossze, hogy mar szinte aranyos vagy...:)))

..de megjott, ez egy varosi legenda, hogy hat a Mari neni is menstrualt honapokig, meg Julika is..Nem. Nincs menstruacio terhesseg alatt. Ha megis verzel, akkor nagy esellyel valami gaz van. Az, hogy nott a hasad, az abszurdum. Lehet felszedtel 1-2 kg-ot, vagy tul sok volt a bableves.

Nyugodj meg, nem vagy kismama. Es a sajat eleted, illetve a kisbabad erdekeben meg egy kicsit bovitsd a tudasod ezzel a temaval kapcsolatban.

Minden jot!

2018. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
bocsanat hogy nem vagyok olyan okos, mint te kedves valaszolo ..elmegyek akk inkabb elbujok es bovitem a tudasom :( :*
2018. jún. 7. 14:06
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Gondoltam, hogy sertodes lesz a vege, de lathatnad, hogy egyaltalan nem rosszindulatbol irtam. :)
2018. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nemigazán létezik menstruáció a terhesség alatt, ha belegondolsz, fizikailag lehetetlen - magával vinné a babát is. Maximum hematóma, kis érpattanás, ilyesmik lehetnek.
2018. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugye régebben nemigen voltak UH-k, így csak találgattak.
2018. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hat csak akkor nem ertem a tobbi dolgokat :) de majd megyek orvoshoz mindenfelekepp ugyis elakarnek menni. majd kiderul.. :) remelem az vagyok . ha nem akk probalkozunk tovabb. koszi
2018. jún. 7. 14:14
 10/21 A kérdező kommentje:
csak sogorommal az anyja ugy volt terhes, hogy eszre sem vette mert normalisan megvolt neki..4dik honapba vette eszre amikor az orvos mondta neki. hallodtam ilyen eseteket es ezek min kamuk???sztem nem!
2018. jún. 7. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!