Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sikerült?

Szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

sziasztok! a párommal már rajta vagyunk a babán.. már aprilis óta. És annyira rágom magam azon, h vajon sikerült vagy nem :)

2 tesztet csináltam április végén. azok negatívok lettek. mmenstruációm megjött május elején. Akkor nagyon szomorú lettem, hogy nem sikerült..meg május végén normálisan 28napra. 1 nappal még elöbb is. De az utolsó menstruációm tartott 3 napig .kis vér de több barnázás...az emberek környezetembe mesélték h attól, h megjött még terhes lehetek. anyum és az anyósom is mesélte, hogy nekik megvolt még par hönapig.. És nől a hasam. A párom is mondta. anyum. szinte egész családom.. a melleim viszkettek .már nem.. mintha nőnének..de hányingerem nincs.ha az is vagyok kb 2 hónapos lehetek. és olvastam neten 2hónapos nem látszik még.. de nekem mintha látszana... de nem merem elhinni mert félek a csalódástól, hogy nem sikerült..párommal szinte minden nap védekezés nélkül együtt voltunk.. jővőhéten megyek az orvoshoz.Már nagyon izgulok mit mond... mi a véleményetek??? :)

köszönöm



2018. jún. 7. 13:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor említitek,hogy milyen bunkók a nőgyógyászok.Ha belegondolok,lehet,hogy én sem reagálnék humánusabban,ha pl.egy nő eljönne hozzám,hogy nézzem meg,hogy terhes-e,közben meg menstruál és nincs pozitív tesztje..

Kezdem a dokikat megérteni.

2018. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!