Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sikerült?

Szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

sziasztok! a párommal már rajta vagyunk a babán.. már aprilis óta. És annyira rágom magam azon, h vajon sikerült vagy nem :)

2 tesztet csináltam április végén. azok negatívok lettek. mmenstruációm megjött május elején. Akkor nagyon szomorú lettem, hogy nem sikerült..meg május végén normálisan 28napra. 1 nappal még elöbb is. De az utolsó menstruációm tartott 3 napig .kis vér de több barnázás...az emberek környezetembe mesélték h attól, h megjött még terhes lehetek. anyum és az anyósom is mesélte, hogy nekik megvolt még par hönapig.. És nől a hasam. A párom is mondta. anyum. szinte egész családom.. a melleim viszkettek .már nem.. mintha nőnének..de hányingerem nincs.ha az is vagyok kb 2 hónapos lehetek. és olvastam neten 2hónapos nem látszik még.. de nekem mintha látszana... de nem merem elhinni mert félek a csalódástól, hogy nem sikerült..párommal szinte minden nap védekezés nélkül együtt voltunk.. jővőhéten megyek az orvoshoz.Már nagyon izgulok mit mond... mi a véleményetek??? :)

köszönöm



2018. jún. 7. 13:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős terhesen még nem nő a has..ezt anyósodék nem említették?

Megjött a menstruációd a tesztek pedig negatívok,nem is értem,hogy hogy merült fel benned a terhesség.

Sokszor totál elkeseredek az ilyen kérdések láttán..hogy megint valami 60-a IQ-jú akar teherbe esni.

2018. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
anyam is 5honapos korig menstrualt. es semmi baj nem volt:) csak ugy mondom.. ;)
2018. jún. 7. 14:20
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Higgy akkor anyósod meg szomszéd Mari néni tippelgetésének, hogy biza' terhes hasad van menses után. Nehogy tesztelj, még kiderül az igazság. Aztán majd a dokira is förmedj rá, ha valami olyat mond, ami nem tetszik neked.

:')

2018. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
mert talan 2 honapja belem megy a parom mindennap?? akk nem lehetek terhes?? az iqom kicsi bocsi akkor dugok de biztos nem leszek terhes ha mindig belem megy.. igazad van.. en meg elkeseredem az ilyen valaszolo emberektol.. lassan 3 honapja rajta vagyunk. helyembe te is ragnad magad.. h sikerult e
2018. jún. 7. 14:22
 15/21 A kérdező kommentje:
de mondom. megyek orvoshoz.. ha nem vagyok az akkor nem. akkor sem dol ossze a vilag..majd sikerulni fog :)
2018. jún. 7. 14:24
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt érdekes volt végig olvasni... :O


1. Ez a "régen mindenki menstruált terhesen" ez olyan mint mikor azt mondják az ilyen korosztályú asszonyok "kerek has lány,hegyes has fiú"

100 nőből 1nél jön be de az is véletlen.

2. Hasnövekedés!

16 hetes koromban kezdett látszódni hogy itt már alakul valami. Ez előtt lehetetlen mivel a baba nincs akkora hogy a méhed akkora legyen ami látszik.


3. Az hogy minden nap van együttlét az nem 100% az azonnali terhességre. Mi makk egészségesek vagyunk és 1. Babánk 6 hónap múlva fogant pedig minden nap voltunk együtt.

4. Nem kell megsértődni ha egy adott kérdésre nem olyan választ kapsz amit szeretnél.ha ez rosszul esik akkor ne írj ki kérdést hanem vegyél tesztet.

De az 1 csík se fog jobban esni!

2018. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet és akkor nem kell rágni magad. Nem olyan drága és nem attól leszel vagy nem terhes.

A hasad - ha terhes vagy - maximum 3 hónaposan fog látszani, ha nagyon nézegeted magad a tükörben, addig max. puffadástól lehet. Nézd meg, neten sok rajzot találsz, mikor mekkora méh.

2018. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A has csak 12. hét után kezd nőni, mert akkor bukkan elő a méh a szeméremcsontból... addig csak puffadás van a hormonok miatt.

Tényleg kicsit tájékozatlan vagy. Nem értem, miért nem csinálsz tesztet. De inkább nem vagy terhes, a dokid meg kiröhög.

2018. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor terhes vagy, gratulálok!
2018. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szeretnétek babát, miért nem tartassz otthon tesztet? Egyből kiderülne minden. Pláne, ha a számításaid szerint 2 hónapos vagy.

Egyébként pedig nem kellene ennyire beleélned magad.

2018. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!