Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt így valaki? A vacsorám...

Volt így valaki? A vacsorám eleje ízlett, mire a végére értem volna, majdnem hánytam tőle.

Figyelt kérdés
Amíg sült, jó illata volt, kb a háromnegyedét megettem, és a végére olyan büdösnek éreztem, mintha romlott lenne, és képtelen voltam tovább enni, sőt a lakásban szálló étel illat is az egyik pillanatról a másikra büdös lett.
2018. jún. 15. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor voltam így az elején. Jó étvággyal elkezdtem enni, aztán sokszor visszaköszönt.
2018. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen ezt muveltem az elejen. Toltott paprika. Annyira kivantam el se tudom mondani,megfoztem,elkezdtem enni,5kanal utan jott is vissza:D
2018. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor 😃
2018. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. A párom a kedvembe akart járni, el is készítette, amit éppen akkor kívántam. 5 villa után rá se bírtam nézni.

Szegény apát sajnáltam nagyon, egyedül kellett megennie.

2018. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Voltak etelek, amikre teljesen ra voltam izgulva. Meg is ettem, miutan elkeszitettem. Erre egy ora mulva fordult ki belolem.
2018. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor én is. Legutóbb rendelt pizzától, míg megettem a felét azt mondtam, hogy mostantól onnan fogok rendelni, aztán a végére egyáltalán nem ízlett és olyan rosszul esett, hogy inkább elfelejtem a pizzériát. Ja, terhes se vagyok most, de terhesen még gyakrabban fordult ilyen elő.
2018. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állandóan így voltam.
2018. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En voltam igy,csak siketult az utolso falat utan ki is hanyni 🙄 Pedig elotte ugy ereztem angyalok tancikalnak az izlelobimboimon es epp eletem legfinomabb falatjat csocsalom 😄
2018. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!