Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy bírtátok ki a...

Kismamik, hogy bírtátok ki a pozi teszt és az első orvosi vizsgálat alatt eltelt időt?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon félek, nemrég pozi lett a tesztem, ma megyek időpontért a dokihoz. Egész éjjel nem aludtam az idegességtől. Több év után sikerült végre a pozi teszt, már meddőségire akartak küldeni. Nagyon félek, hogy minden rendben lesz-e?
2018. júl. 2. 07:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

Igen amugy en is azt olvastam, hogy ha nincs semmilyen baj (görcs,erös vérzés) akkor a 7-8.hét környékén érdemes

elöször menni, amikor már van szivhang.

2018. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerdára kaptam időpontot, azt mondta a nővér, hogy amíg nem tudjuk hol helyezkedik el az embrió, addig ne szedjem a progeszteront. Ezért kaptam 2 nap múlva időpontot, hogy ha kell, akkor el tudjam kezdeni szedni.
2018. júl. 2. 08:52
 13/21 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2018. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Naptár szerint kerek 7hetes
2018. júl. 2. 09:39
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Én nagyon vártam az első vizsgálatot, de sajna elkezdtem barnázni így az első 4 hétben 5x voltam orvosnál. 12 hétig nem is mertem beleélni magam. Azóta 5 hetente járok csak és nem is olyan vészes kivárni.


Egyébként nekem sem adtak addig progeszteront hiába barnáztam és véreztem amíg nem találták meg méhen belül a petezsákot.


Gratulálok és ne aggódj!


26hkm

2018. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hála az égnek nem barnázok. Néha görcsölök, de ennyi. Köszi a biztatást, kellemes babavárást neked. 😁
2018. júl. 2. 09:43
 17/21 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.Minden rendben lesz!

Mi is 2 év után jártunk sikerrel.Pozitívat pont akkor teszteltem mikor még 1 hónapom volt külföldön munkába.Szépen végigmelóztam és pozitívan álltam a dologhoz, akkor is mikor mindenki ,,festette az ördögöt a falra", hogy ne örüljem el..stb..stb.

11 hetes terhesen jöttem haza és mentem orvoshoz és kimaradt mensikor már tudtuk, hogy baba van.Problémamentesen telt a terhesség és egészséges baba született.Hidd el nálad sem lesz ez másként.

Boldog babavárást!:)

2018. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó 😁
2018. júl. 2. 10:41
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

Bizony én is úgy voltam mint az első Válaszoló.

Nem éltem bele magam, nem is éreztem magam kismamának. És nem is tekintettem rá úgy, mint babára.. (valójában sem az), de így még könnyebb volt elhatárolódnom.


Én a 10. hét környékén kezdtem komolyabban venni a létezését, de valójában csak a genetikai uh után kezdtem kismamaként tekinteni magamra.

2018. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia olvastam, hogy néha görcsölsz, az ellen szedjél magnéziumot. De majd doki is fogja ajánlani :)
2018. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!