Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha terhesen magányra vágyom?

Baj, ha terhesen magányra vágyom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a páromon kívül, senkire és semmire nincs szükségem, és nehezen viselem az emberi társaságot.

De hogyan vonuljak el úgy hogy (habár messze lakunk minden rokonomtól,) mindenki bombáz facebookon és telefonon az apró cseprő gondjával. Sajnos egyiküket másikukat már sikerült megbántanom szokatlanul nyers őszinteségemmel, de senkinek nem akarok a lelkébe taposni. Viszont semmire nem vagyok kíváncsi. Volt más is így? Baj, hogy magányra vágyom? Hogy lehetne ezt megoldani?

Elég ingerült vagyok mostanában, de csak most sikerült rájönnöm , hogy azért mert nem szívesen viselem el az embereket, és gondjaikat magam körül. Szemétség, ha nem akarok ilyenekkel foglalkozni??

Köszi előre is.

24/L

19hkm



2018. júl. 4. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Időszakosan van ilyen, pláne kismamáknál a hormonok miatt, de azért figyelj arra hogy válj teljesen antiszoccá, ne marj el magad mellől mindenkit. De simán lehet nem-terhesen is olyan az embernek, hogy épp nem vágyik a folytonos duruzsolásra csak egy kis énidőre.

(felesleges odairni hogy L vagy, mert egyrészt nő vagy 24 évesen, másrészt evidens hogy terhesként nem férfi vagy).

2018. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez egyszerű, tel. lehalkít, fb kilépés. Máris csend van. Én is így szoktam. Van, hogy betelik a pohár, szerintem mindenkinek megvan a maga baja, minek még 0-24ben máséval is foglalkozni.
2018. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Van ilyen, de azért nem kell bunkónak lenni.
2018. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez nem bunkóság, az a bunkó, aki egy kismamát a saját bajaival traktál, mikor szerintem most kismilló dolog is jobban foglalkoztatja.
2018. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Én így vok.

Mikor idegbeteg vok és megmondom durvábban a véleményem,nevetnek!

Tudják hogy hormonjaim nem a régibe állnak! :D

Amikor magagány kell,általában hétvégén,mikor a férjem is itthon van,telo kikapcs!

Ennyi.

Boldog babavárást!

2018. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4-es remélem akkor te sem traktálsz senkit a kismamás dolgaiddal :)


Én kismamaként nagyon vigyázok, hogy ne vigyem túlzásba a témát, és másról is lehessen velem beszélgetni. Attól, hogy valaki nő a pocakomban, még ugyanaz a felnőtt nő vagyok, akivel továbbra is bármiről lehet beszélgetni.

Kifejezetten zavar ha "csak" terhesként néznek rám. És mást szóba sem hoznak.


Volt egy két barátnőm korábban,akik pocakosan másról se tudtak beszélni.. idegesítő volt. Azzal nem lett volna gond, hogy beszélnek róla, de hogy másról nem is lehetett beszélni, és meg sem kérdezték én hogy vagyok.. ezt nagyfokú bunkóságnak ítélem még most is, pedig kerekedek már én is.


Szóval én azt gondolom, magamról is, hogy attól, hogy fejlődik bennem egy új élet meg nem lettem a világ közepe. Bármennyire is központi téma ez most az életemben, nem terhelek a részleteivel másokat. És ugyanúgy van véleményem a világ eseményeiről, sportról, munkáról stb.


Ha pedig elvonulni vágyom, akkor egyszerűen csak lenémítom a telefonom és másnap nézek rá legközelebb.

2018. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
,,És ugyanúgy van véleményem a világ eseményeiről, sportról, munkáról stb."-pontosan,de nem màsok bajával foglalkozol te sem,hanem átlag normál téma,nem pedig az,hogy Juliskát csalja a férje,meg Terikének új gyógyszer kell...
2018. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy szomszéd Juliska problémája nem érdekel :) De ha szomszéd Juliska valódi barátnőm, akkor most is érdekel a sorsa akárcsak teherbeesés előtt.
2018. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kedveltem a társaságot terhesen. Nem voltam az a fajta aki tolja kifele a pocakját, szívesen beszél róla stb. Nekem a hormonok kissé betettek mert alapból emberbarátibb vagyok( de azért nem annyira). Megèrtelek.
2018. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
7, terhesen nem lehet meghallgatni mások problémáit?! Önző kismama lehettél.
2018. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!