Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha terhesen magányra vágyom?

Baj, ha terhesen magányra vágyom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a páromon kívül, senkire és semmire nincs szükségem, és nehezen viselem az emberi társaságot.

De hogyan vonuljak el úgy hogy (habár messze lakunk minden rokonomtól,) mindenki bombáz facebookon és telefonon az apró cseprő gondjával. Sajnos egyiküket másikukat már sikerült megbántanom szokatlanul nyers őszinteségemmel, de senkinek nem akarok a lelkébe taposni. Viszont semmire nem vagyok kíváncsi. Volt más is így? Baj, hogy magányra vágyom? Hogy lehetne ezt megoldani?

Elég ingerült vagyok mostanában, de csak most sikerült rájönnöm , hogy azért mert nem szívesen viselem el az embereket, és gondjaikat magam körül. Szemétség, ha nem akarok ilyenekkel foglalkozni??

Köszi előre is.

24/L

19hkm



2018. júl. 4. 14:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Volt, hogy tényleg bunkó voltam. De nem szándékosan. Persze hogy érdekel most is ami teherbe esés előtt, én csak azt mondom, hogy most nagyobb szükségem van néha a magányra mint előtte. És lehet nem is akarok semmin gondolkodni csak egyedül lenni. Mostanra kicsit sok lett, hogy hallgatom hallgatom, és annak ellenére hogy érdekel elegem lett mert én épp nem a társaságra vágytam, csak nem akartam senkit megbántani.
2018. júl. 4. 21:39
 12/17 anonim ***** válasza:
11# nyogodtan vonulj el, csak ne csodálkozz, ha majd te nem érdekelsz senkit. Mikor bárkivel, bármiről szeretnél beszélgetni csak ne a szaros pelenkákról, vagy arról, hogy kinek ügyesebb a gyereke a játszótéri anyukák közül. Minden rosszindulat nélküli.
2018. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12# miért kell mindenbe belekötni?!?!

Annyit írtam hogy NÉHA magányra vágyom. Szerintem talán minden embernek joga van egyedül maradni ha úgy kívánja akkor is ha nem terhes....

Tényleg ekkora probléma ez?!

Ki mondta hogy nem érdekel semmi?

Ki mondta hogy életem végéig egyedül akarok maradni?!

Ki mondta hogy mindenféle baba dologról beszélek egész álló nap?!?!

Aki ennyire kötekedni akár az olvassa már el mit írok, és ne a saját sztereotípiáit próbálja meg erre a kérdésre ráhúzni...

Komolyan mondom dedó!

2018. júl. 5. 11:54
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én eddig nem kötekedtem, de a legutolsó megszólalásod... inkább nem minősítem.


Amúgy nem írtad, hogy néha, hanem azt írtad, hogy "semmire nem vagyok kíváncsi".

Szóval te is olvasd el mit is írtál valójában.


Mindenki leírta, hogy bizonyos mértékig normális, de vigyázni kell, nehogy a ló túloldalára ess. Tudod attól, hogy várandós vagy még másnak is zajlik az élete. Olyanoknak, akik azt hiszik számíthatnak rád.

De azt hiszem te már a ló túloldalán vagy. Próbálj meg kevésbé sértődékeny lenni, és próbálj meg fogékonyabb lenni mások felé.


(Egy kismama)

2018. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Nagyon igaz amit írtál és teljesen korrekt.

Lehet mikor feltettem a kérdést tényleg úgy gondoltam,hogy egyáltalán, de persze ez nem igaz. Nekem csak néha van erre szükségem, csak sokáig tartott mire erre rá jöttem. Köszönöm a válaszod, kicsit hagyok időt annak akit megbántottam, aztán pedig ha magányra vágyom, egy napra el vonulok. Mindenki meg fogja érteni.

2018. júl. 5. 14:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Emiatt tényleg ne aggódj, mindenki megérti ha el-eltűnsz.


Én is elszoktam egy egy napra vonulni. Meg más kismamák is. Ahogy én látom mindenki megérti, és inkább ez, mint, hogy megbántsak valakit akit amúgy szeretek :)


#14

2018. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hú ,én dettó ugyanígy voltam ...

Na és nem beszélve a szülés utáni napokról ...

Feltettem a hírt ,hogy mégis tudjanak róla ,erre mindenki hivogatott naponta ,és ezerrel írogattak !!! Hát nem erre vágytam mit ne mondjak ,meg is voltak lepődve miért nem lehet elérni.... vajon miért?? Nekem eszembe nem jutna mindennap folyton zaklatni az épp frissen szült anyucit ....

2018. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!