Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ekkora probléma hogy...

Tényleg ekkora probléma hogy az apa idős?

Figyelt kérdés

25 vagyok, a barátom 41. Első gyermekünket tervezzük. Többek szerint megőrültem, mert 10 év múlva ott leszek egy 50-es pasassal 35 évesen.


Tényleg őrültség?


2018. júl. 11. 20:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Miért érdekel mások véleménye ha nektek jó ez így?
2018. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%

Az.

Tíz év múlva nem lesztek együtt.

Vessetek meg, de hasonló helyzetben egy idő után elkezdtem vágyakozni a velem egykorú, feszes testű, állandóan harcra kész férfiak után. Inkább szakítottam, két év után, mint hogy megcsaljam.

Szerencsére nem lett közös gyerek.

2018. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
23%
Ha van pénz akkor nem az. Igen, valószínű hogy a gyerek diplomaosztóját már nem éri meg, de ha van lóvé akkor ez nem is olyan nagy probléma.
2018. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A barátom jó pasi, kondizik, sportol, ad magára, tényleg jól néz ki. Pénzben sincs hiány, csak addig mondogatták hogy nem lesz jó vége, míg el nem gondolkodtam rajta, hogy 10 év múlva ő már 51 lesz...
2018. júl. 11. 20:30
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Számomra a korkülönbség nagyobb probléma lenne. Én 38 éves vagyok. Az én korosztályom még feszes, egészséges, szórakozni, sportolni, kirándulni jár. Sokaknak még nincs gyerekük sem. Undorító a gondolat is, hogy egy 54 éves bácsival...
2018. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%
Igen, most jól néz ki. Most még.
2018. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%
Ha nektek arról szól a szeretet, szerelem, hogy ki milyen feszes, pénzes, stb. az már baj, igen. Ezt neked kell tudni, kérdező. Engem személy szerint nem zavarna. De azért megnézném én, hogy az itt válaszoló szétszült, szétszoptatott nők közül ki milyen vonzó lesz 50 körül...
2018. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
45%
Min idősebb a ffi annál nagyobb az esély a genetikai hibákra. Olvass utána
2018. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%

Őrültség, minek tolsz ki így magaddal?


A pasik 50 felett villámgyorsan hullanak.


Huszonéves vagy, a barátaid szülei még megvannak?


Mert az én ismeretségi körömben bizony minden 50esnek van valami baja, már, ha még él. Hiába próbálják, az életmódjukkal csak pár évet nyernek az emberek..


Nyilván nem mindenki halálos beteg, de bizony a derekuk, térdük, gyomruk, akármijük még azoknak is sajog, akik kismaratont futnak és kondiznak.


Ha gyermeket vállalsz vele, a gyermeknek nem apja lesz, hanem nagypapája. Negyven+ év akkora generációs szakadék mindez mellé, hogy hű.


Másrészt bizony, a kor 40 felett kezd látszani erősebben, és a visszér, löttyedt bőr, ráncok sokkal kevésbé taszítóak, ha rajtad is vannak.


Szerintem egyszerűen ostobaság.


Amúgy miért nem házasságot terveztek inkább? Gyermeket szeretne tőled, de elvenni nem akar?

2018. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Én most 28 vagyok, a férjem 44, és most várjuk a második babát. Mikor az első gyerekünk született akkor én 26 voltam, ő 42. Mi nem gondolkoztunk ilyeneken, hogy mi lesz 10 év múlva, meg hogy néz majd ki.. És én hogy fogok? Lehet hogy ő fitt lesz és szexi, én meg 2 szülés és 2 gyerek után egy trampli. Mekkora hülyeség :D

Ha szerelmes vagy akkor nem nézel olyanokat hogy ki mennyire gazdag, mennyit keres, hogy néz ki, milyen az alakja, mert ha ez számít akkor az nem szerelem, hanem érdek kapcsolat. Érdek kapcsolatba ne szülj mert az nem fog kitartani, ha viszont szereted akkor hajrá.

2018. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!