Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy állat kutya vagy macska,...

Egy állat kutya vagy macska, megérzi ha női gazdája terhes lesz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy megérzi, de nem biztos, hogy jelzi, vagy nem biztos, hogy a gazdi érzékeli a jeleket.


A 4 éves pitemen nem vettem észre, hogy tudatni akarná velem.

2018. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Az én macskám nem jelezte, hogy észrevett volna bármit.
2018. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Jó kérdés...

Nálunk egy cica van, és határozottan aggreszívabb mióta állapotos vagyok.

Előtte nem volt vele ilyen gond. Sokszor megharap. Nem tudom van-e összefüggés, de érdekes az egybeesés.


Egyébként még a szüleimmel éltem mikor néhány éve volt egy földrengés kora este. A szüleimnél lakó cicám úgy átaludta mint a bunda.. pedig állítólag ezt is megérzik. Alattam megmozdult az ágy is, rögtön ránéztem a békésen szundizó cicámra mit reagál, de a világon semmit nem reagált :D

2018. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezt sose tudjuk meg, mivel ha meg is érzi nem fogja elmondani 🤔.
2018. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Én a terhesség elején tapasztaltam azt, mint a 3-as. Még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, a macskám állandóan támadt meg harapott. Férjemhez meg bújt, pedig nem bújós és nem is igényli a társaságunk.

A 16 hét körül változott meg, azóta egy szeretetgombóc.

Nem jön fel az ágyunkba, de egyik éjszaka felugrott és iszonyatos nyarvogásba kezdett. Akkor éreztem először rúgni a babát. :) 3-szor mozdult meg a magzat, addig mellettem ült a cica, mikor megnyugodott a gyerek, a macska is elhallgatott és visszament a helyére aludni... szóval érdekes.

2018. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Az én cicusom is érezte. Hirtelen nagyon távolságtartó lett, nem engedte, hogy simogassam.
2018. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kutyám és cicám is van, de nem vettem rajtuk észre változást, ugyanúgy viselkednek velem, mint máskor. Van egy 3 éves kislányom, nála sem reagáltak a dologra túlzottan, most 13 hetes vagyok, ugyanúgy viselkednek velem, mint máskor. Ettől függetlenül lehet, hogy érzik, de úgy tűnik, nem izgatja őket túlzottan a dolog :D
2018. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
A kutyam mindig szeretett felkereckedni az olembe, odabujni hasamhoz. Amikor meg nem tudtuk h terhes vagyok, nagyon finoman odajott a kanapen mellem, es megszaglaszta a hasam, majd odahajtotta a fejet ovatosan. Azota tobbszor volt ilyen, mikor mozgott a baba, a kutya odajott, a mancsat ratette a hasamra es kozbe nezett ram :D francia bulldog egyebkent, es amugy is egesz nap az ember sarkaban van, de terhesseg ota plane.
2018. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
3 kutyám közül kettőnél semmi nem volt, ugyanúgy viselkedtek. A harmadik onnantól hogy terhes lettem nem foglalkozott velem, mintha nem is léteznék. Mikor hazajöttünk a babával a kórházból, egy csapásra újra úgy viselkedett velem mint rég. A gyereken viszont továbbra is átnéz.
2018. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Az en macskam se szerete ha simogatam, ha nagyon eroltettem hogy megszeretgesem akkor karmolt es harapott. De mikor ki sem tudtam kellni az agybol mert olyan rosszul voltam, emelyegtem, stb.. Akkor egesz nap melletem volt az agyban. A ferjem ugy kellet kivigye a konyhaba enni meg hogy elvegeze a dolgat mert meg sem mozdult melollem.
2018. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!