Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy állat kutya vagy macska,...

Egy állat kutya vagy macska, megérzi ha női gazdája terhes lesz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
A macskánk nem szereti a simit vagy ha felveszem őt. Mikor terhes voltam, és csináltam ezeket, mindig odament a férjemhez és megkarmolta, megütötte őt, de engem sosem bántott. A hasamban ha mozgott a már nagy magzat, akkor nagyon meg volt rémülve tőle.:) A gyermekünk már akkora, hogy kergeti őt a szeretetével, de sosem bántja őt a cicánk, viszont minket most már igen.:)
2018. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Imádom őket.. de gyagyák ezek a macskák.. :D
2018. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
2 kutyám van . Állandóan bújtak a hasamhoz . Mióta kint a pici azóta folyamatosan őrzik .
2018. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
A mi kutyánk érzi sztem. Az elején sokszor szagolta a hasamat. Bolondos kutyánk van, még fiatal. Állandóan ugrál mindenkire, ram is szokott, de mióta babát varok azóta nem. (Másra még mindig)
2018. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
A mi kutyánk érezte. Amúgy is folyton keresi a társaságunkat de várandósság alatt még fürdeni sem tudtam elmenni nélküle. Sokat bújt a hasamhoz és "hallgatózott". Azóta is mindig őrzi a már 4 hónapos kisfiamat.
2018. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem érzik.Nekünk volt egy csivava-yorki keverék kislány kutyánk. Picike kora óta nálunk volt. Mindig a mellkasomon aludt. Vagy mellettem. Mikor meglett a baba akkor is velünk aludt, ha a baba is ott volt. De nem a közvetlen közelében. Ha sírt, mindig vígasztalta volna, még fel is ugrott az asztalra mikor hordozóban volt. Szegényt megmérgezték :(
2018. júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhászom kb a 8. héttől mindig odabújt a hasamhoz, mint aki hallgatózik. Sokszor alig tudtam szabadulni mellőle, jött utánam, és dúrodott a pocakhoz.
2018. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
En vendégségbe voltam,ahol macska van.Sose jott meg oda hozzam, pedig mar tobbszor jártam ott,elég magának valo macsek. Egy pillanatban egyedul voltam kint a teraszukon, ültem a kanapén, egyszer csak ott termett a macska es az ölembe ugrott,es elfeküdt a hasamnál. El kezdett dorombolni. Mondta a gazdija, hogy hozza is csak akkor ment oda mikor terhes volt. Nagyon erdekes. Az en kutyám meg mikor meg nem is tudtam h terhes vagyok, elkezdett egyik nap szimatolni, pedig o sose szaglássza az embereket, utálom is ha egy kutya odajön es beszimatol a láb közé. Ra par napra teszteltem pozitivat.
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Terhesség elején velem is agresszív volt a cicánk. Később bújós lett, a szülés előtti napon meg le se tudtam vakarni magamról. Mikor hazajottunk a kórházból napokig elkerült, de most már minden a régi 😊
2019. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az állatoknak is külön személyiségük van - ezt nem szabad elfeledni.

Pl barátságos vagy ellenséges tulajdonságaik és jellemzőik nekik is vannak.


Egyik barátunk macskája "vagyok, de ne dédelgess" fajta. Én voltam s vagyok az egyedüli ember, akinek a macska nemhogy beadta a derekát, de első találkozáskor alig 10perc után mellettem feküdt és dorombolt miközbe simiztem - a gazdáját sokkolta s meglepődött.


Elmesélték milyen a cicus.


A makacs természete miatt volt nagyon fura, hogy a gazdája hasára feküdt miután megfogant a baba.



De pl én cicám régebben egy nagyon barátságos, emberbarát volt, de amikor megszületett legkisebb húgom...

Mindenhova követte s lényegében el akarta tenni láb alól.


Féltékeny volt, hogy a baba kapja a figyelmet s nem pedig ő.



Exem macskája volt egy érdekes személyiség.

Amikor először mentem hozzá, felkészített, hogy a cicus nem barátságos és mindenkit betámad.

A legjobb haverja mikor a kanapéra leült szabályosan a macska fejre ment majd elrohant.


Velem barátságos és félénk volt.

Kis idő elteltével pedig az antiszoc magába forduló cicus mellettem szocializálódott. (gazdája rengeteget dolgozik mai napig és épp hogy aludni jár haza s egyedül van a 4 fal közt a cicu)


Amikor rávettük a barátját (akit fejen támadott mindig), szabályosan félve ült le. 😂

Lesokkolta amikor azt látja, hogy a macska bújva jön hozzám és a kis társaság közepére befeküdt, majd megszólal a srác:

"ez nem a ti macskátok."

"mit csináltál vele, te lány?"



Az állatoknak is vannak igényeik, milyen személyiségükhöz milyen emberek illenek, megérzik az emberek személyiségét, szeretetét is s az ellentetjét is.


Egy dalmata kutyusom volt, de akkor nem volt senki várandós.

2019. febr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!