Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasra, testre milyen krémet...

Hasra, testre milyen krémet használsz használtál? Ami nem olaj!

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem száraz a bőröm viszont mindenkepp kenni szeretném esténként és zuhanyzás után. Rengeteget vettem már de mind nehéz krém vagy olaj ami nekem még másnap is a bőrömön van nem szívódik be.
2018. júl. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Naturland kismama krémjét használom, azóta is. Nagyon minimális krém illata van, elég natúr termék, jól szívódik és imádja az extra száraz bőröm.
2018. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Testápoló TEJET!:) Ezerszer jobban hidratál( mivel a stria oka nem CSAK a növekedés,hanem novekedes+dehidratált bőr= erosebb , tobb stria)

Picit talan lassabban szívódik fel, de nem olyan rossz, mint az olajok. Kényelmes

2018. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen márkájú az a tej?
2018. júl. 17. 04:06
 4/5 anonim ***** válasza:
En naturland kismamakremet használok, a dr kelen stria krémmel egyutt, jol beszívódnak. Mondjuk en mellette vettem teljes szűz mandula olajat es azzal is kenem magam.
2018. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én organikus kókuszzsírt használok. Illata minimális, hamar beszívja a bőröm és nincs benne kémiai összetevő.
2018. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!