Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elcsúsztam,40 hetes elmúltam,...

Elcsúsztam,40 hetes elmúltam, lehet Babónak baja?

Figyelt kérdés
Orvosi javaslatra, hogy végre szüljünk terminustúllépés miatt, kicsit házimunkáztam. Felmostam a konyhát 13:00-kor és elcsúsztam, konkrétan spárgáztam egyet. Jó nagyot döngtem. Nem fáj semmi, nem görcsöltem be, baba is aktivkodik a pociban, de azért megijedtem, hogy nem lett-e valami baja? Hiszen már teljesen lennt a buksija, a nyákdugóm egy része még reggel távozott, a többi most zuhanyzás és elesés után, viszont magzatviz maradt. Az én medencém viszont nagyon fáj, de fájt eddig is. A jobb lábam meg alig birom megemelni reggel óta. Van minden bajom már...
2010. jún. 19. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Na, mi volt a dokinál az este???


vagy már bennt is tartottak vajon....?


Majd írj!


32 hetes km.

2010. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia! Hát, volt sok kontroll vizsgálat. UH-on minden okés azon kivül, hogy kevés a magzatviz. NST-n összehúzódások voltak, amiket én észre sem vettem, mert nem fájtak, csak a hasam keményedett be szabályos időközönként, baba pulzusa is okés, mozgott is sokat. Magzatvizvizsgálatnál a viz teljesen tiszta, de egy ujjnyira vagyok nyitva továbbra is, nem tágultab tovább...:( Most itthon vagyok, el vagyok keseredve, mert a vizem még mindig nem folyt el, pedig teszek-veszek ahogy tudok és medencefájdalmaim engedik, szeretnék már megszülni igy 40+4 hetesen. Holnap be kell mennem reggel nagylaborra, NST-re és UH-ra,és aztán kedden be kell feküdnöm. Az indikáció a kevés magzatvizem. Csütörtökön pedig beinditják a szülést, ha addig se történne semmi... Ennek nem igy kéne történnie, nagyon szomorú vagyok... Nem szeretem az ilyen művi dolgokat... Most éppen itt tartunk. Te hogy érzed magad? Bár visszamehetnék az időben és lehetnék a második trimeszterben! Az volt a legjobb!
2010. jún. 20. 16:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem, csütörtökig megszületik.Addig még sok idő van.Kérd meg apát, hogy indítsa be a szülést:)Majd írj, ha megszületett:)

2010. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hála az égnek, hogy nincs gond...:-)

Próbáljatok meg egy kicsit(nagyon):-)) összebújni, hátha az beindítja...

Milyen furi, hogy nem érzi az ember, de fájásai vannak...


szorítok!

32 heteske

2010. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na megszületett már? :)
2010. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!