Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egypeteju ikresek hanyadik...

Egypeteju ikresek hanyadik hét körül szoktak szülni?

Figyelt kérdés

Ha alapvetően nincs különös panasz. De CG:3100

Közös a méhlepény.


2018. aug. 3. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Az ikrek nem "szülni", hanem "születni" szoktak - gondolom, elírás, vagy autokorrektor :).


Ikerterhességek esetében az az alapszámítás, hogy ahány gyerek, annyi héttel elöbb lesznek meg, azaz két gyerek esetében két héttel a kiszámolt idöpont elött.

De ez természetesen csak tájékoztató adat, nem kötelezö.

Nekem az ikrek 10 nappal lettek korábban, mint amire ki voltam írva.

2018. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, most nézem, rosszul olvastam a kérdést, nem ikrek, hanem ikresek van benne.
2018. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes ikrek átlag 36, harmasikrek 32, négyes ikrek 30 hétre születnek. Nem olvastam utána se biztos van tanulmány, ami az egy és ketpeteju ikreket külön választja (nálunk három kulon-kulon petéjű magzat volt, így én ennek a vonalnak olvastam utana). Az sem mindegy, hogy hány lepény van, közös lepény eseten kialakul-e iker-iker transzfuzios szindróma, milyen anyai alapbetegsegek vannak és társai. Nem tudom, hogy hány hetes vagy, de a méhszáj értéked azt jelzi, hogy a kulso méhszáj már nyílik. Kérdés, hogy hüvelyi uh-val ellenőrizték-e a belső mehszajat és hogy nincs-e esetleg "tölcséresedés". Sajnos a terhesség olyan, hogy egy pillanat alatt lehet különös panasz. Pihenj sokat, gondolkodj pozitívan, de ha bajt érzel, akkor menj orvoshoz. Ennél többet nem tudsz tenni.
2018. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 32.héten vagyok. Alapbetegsegem szerencsére nincs.
2018. aug. 3. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnak indítani kellett, mert nem akartak megszületni a srácok:). Végül 3800 és 4000 grammal jöttek a világra:).
2018. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:o 5os.. Aztaa... Szép nagy babák


Amúgy 36 hetet tudok én is kettes ikreknel.

2018. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
2500-ra és 3000 grammra becsülték őket a szülés elötti héten:).
2018. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na meg az szeeep. Nekem is bőven alabecsultek. Mondjuk olyan 600g-al... 2 nappal szülés előtt. Nem ez szamit mondjuk.. Lényeg h jól van mindenki.
2018. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!