Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hétben járó kismamák,...

33. hétben járó kismamák, hogy vagytok? Nem izgultok a koraszülés miatt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elég hisztis vagyok. Melegem van, nem tudok aludni, férjem szerint vergődök egêsz éjjel mint egy partra vetett hal :D

A koraszüléstől nem félek, nem is gondolok rá.

2018. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok, de nem is érzem szerencsére, hogy terhes vagyok, semmi bajom, (bár a kompressziós harisnya azért elég meleg). Aminek nagyon örülök, mert van egy 1,5 éves kislányom. A koraszülésen nem gondolkozom, de olyan helyen fogok szülni, ahol van PIC és NIC, ha mégis ilyesmi történne. Te hogy vagy kedves Kérdező?
2018. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a mai vilagban mar nagyon szepen felcseperedik a kicsit korabban szulott baba is ha olyan extrem kicsi babak is szuletnek 600g al..

Meg amugy se gondolj ilyenekre

2018. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan csak 32. Hetet toltottem,de nem hiszem,hogy nagy a kulonbseg.

Iszonyat faradekony vagyok ismet,legszomj,alvas nem kenyelmes es izzadok,mint egy lo.

De felek tole,mert gorcsolgetek neha es eleg stresszes alapbol a terhessegem viszont igyekszem nem stresszelni magam jobban. Ilyenkor mar ha koraszulott is nagyon nagyon jok az eselyei a babaknak,lattam mar 25. Heten szuletett piciket is egeszseges gyermekke cseperedni. Na de fo az optimizmus kerdezo,mar csak 4 het es nem szamit koraszulottnek a piciked ha elobb is jon,mint 40 het :)

Kitartast mindenkinek mar nincs sok :)

2018. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon szenvedek, melegem van, izzadok, mindehogy kényelmetlen, fáradt vagyok és állandóan a gyomorsavval küzdök. De nem bánom, mert megéri. :)

A koraszülés nekem eszembe sem jut, pláne hogy az orvosom a méhszáj vizsgálatkor kijelentette, hogy a hosszú méhnyakam miatt nem sok esély van rà.


Te hogy vagy?

2018. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld mindenkinek!🙂

Igazából én is hasonlókkal küzdök, nagyon nehezen viselem a meleget és a gyomorsavam is nagyon sok. A koraszulestol felek, mert már hetek óta fent áll, úgyhogy fekudnom kell. Legutóbbi vizsgálaton is azt mondta az orvos,hogy meg valahogy bírjuk ki 3-4 hetet. Azóta eltelt 2. A méhszáj értékem 2000, de nagyon nagyon lent van a baba a feje nyomja a mehszajat.

2018. aug. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!