Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok...

Veszélyeztetett terhes vagyok és nagyon unatkozom. Csak feküdni szabad. Már annyira unom, eddig neteztem egésznap meg tvt néztem de már unom. Ti mit csináltatok egésznap veszélyeztetett terhesen?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj nyelveket!
2018. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Olvass.
2018. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen felnőtt szinezo, olvass könyvet, rengeteg van, laptopot az öledbe veszed, azon is csinalhatsz bármit, rendelgess baba ruhákat, játssz a telefonodon, Pinterest alkalmazást töltsd le, én ott találtam jó ötleteket baba szobához és úgy rendeztük be
2018. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj, olvass, kézimunkázz, rejtvényeket fejts - böven lehet mást is csinálni, mint netezni meg TV-t nézni!
2018. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Én abszolút megértelek! Már egy hónapja fekszem, ebből egy hetet mondjuk kórházban is, azóta "csak" otthon. Ráadásul egyedül is vagyok majdnem egész nap, a párom korán reggel megy el dolgozni és későn ér haza, szinte nincs is kihez szóljak.


Nem szabad házimunkát se végeznem (titokban kicsiket azért szoktam), nem tudok lemenni bevásárolni és főzni itthon, teljesen haszontalannak és szánalmasnak érzem magam néha. De tudom: mindent a baba egészségéért! (És ha minden jól megy még majdnem két ilyen fekvős hónap vissza van.)


Persze lehet ilyenkor mondani, hogy olvass, vagy tanulj valami újat, de nekem pl. semmi energiám nincs, cserébe gyakran vannak fájdalmaim. Könnyű belecsúszni a nihilbe (nem mondom, hogy depresszióba, de ez már annak az előszobája), ahhoz, hogy olvassak vagy akár filmet nézzek vagy játsszam valamit, legalább egy minimális kedv szükséges, ami nekem sokáig nem volt. Csak vergődtem hetekig, kb. egy hete kezdtem el filmeket letölteni.. Próbálj beszélgetni másokkal, ha szerencséd van, akkor van aki meglátogat és úgy gyorsabban telik az idő.


Tarts ki!

2018. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Az olvasást próbáltad már?
2018. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
A 4-es vagyok és nem a levegöbe beszélek! Nekem a 12 héttöl kellett végig feküdni. Viszont én nem azon pörögtem, hoyg hazsontalan vagyok meg unatkozom, hanem megtanultam németül, illetve elkészítettek egy csomó kötött cuccot magamnak meg a páromnak ez idö alatt, illetve több mindent a babának elöre, elolvastam sok tudományos könyvet a szakmámmal kapcsolatban - és ezzel el is telt a terhességem.
2018. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Olvass, kezdj el valami izgalmas sorozatot, horgolj vagy köss a babának. Keresgélj recepteket, hogy amikor eljön a hozzátáplálás, legyen miből ötletelni.
2018. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fekudjel megmondta az orvos csak azt szabad nagyon tartod is magad hozza akkor mi a kerdes?
2018. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Horgolj :) írd be a google-ba, hogy amigurumi ;)
2018. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!