Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye azért néhanapján ihatok...

Ugye azért néhanapján ihatok egy fél pohár kólát?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szörnyen leszidott miatta. Ugyen nem követek el a babám ellen akkora bűnt? Nem kólán élek, de néha jól esik.
2008. nov. 2. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ihatsz, én kávéztam is(neskávé) a második terhességem alatt.Nem lett semmi baja a kisfiamnak.
2008. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

persze, ha jól esik.heti 2x3x én is ittam 1-1pohár kólát.

egészséges gyönyörű kisfiam lett.

sok boldogságot

2008. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En is iszon 1 - 2 kortyot ha megkivanom sot a dokim tanacsara neha 1 nagyon gyenge kavet is megt szornyem alacsony a vernyomasom...ez altalaban igy szokott lenni,h az ismerosok mindig mindent jobban tudnak es ereznek mint te...a legjobban csak akkor ment fel a cukrom mikor az 1ik ferfi ismerosom letolt...h tiszta hulye vagyok mert a szensavas uditotol megfullad a baba...hat azt sem tudtam h sirjak van kinevessem...es elkezdte ecsetelni h bele gondoltam h szegeny majd abba a sok bugyborekba fog uszkalni es fuldokolni?....kesz rohely volt...ja es apuka az illeto,azert tudja ennyire...

Ugyhogy szrtm igyal 1 kicsit ha megkivanod abbol meg nem lesz semmi bajotok...de ha megkivanod es nem iszod ...abbol mar tobb lehet.

35 hetes kismama

2008. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2008. nov. 2. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi van a kolaban, de nekem neha lenyugtatja a gyomrom.

en azt mondtam, hogy havi egyszer egy litert megiszok. cukormenteset, meg a bubikat is probalom kiszedni (szerencsére en a buborekmentes kolat is szeretem :))

egyszeruen jobb, minthogy epekedjek utana, es vágyakozzak, hogy óóó, kóóóla :))


amugy nem iszok kavet, meg semmi ilyesmit.

2008. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem volt egy olyan időszakom, amikor majd meghaltam egy a kóláért, és ha megkívántam hát ittam amennyi jól esett. Valahogy nekem is megnyugtatta a gyomrom. Most már a teáért vagyok oda. Szerintem igyál nyugodtan ha jól esik. Én kávét is iszom - illetve tejeskávét. (nagyon alacsony a vérnyomásom) Mindketten jól vagyunk. Ne hallgass a rémisztgetőkre meg az "okoskodókra"! Semmi bajotok nem lesz tőle. (azt a mennyiséget ami már ártalmas lenne, úgysem tudod meginni...)
2008. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha hiszed ha nem én kb. egy hónapja majd meghalok a kóláért!

Minden aggodalom nélkül iszom amennyi csak jólesik van mikor egy nap fél litert is.A vérnyomásommal és a cukorszintemmel így sincs semmi gond mindketten jól vagyunk.

Semmi más szénsavas üdítőt nem tudok meginni sok savam lesz tőle de érdekes módon a kólától semmi bajom pedig nem keverem ki belőle a bubikat.Gyümölcs levektől és a gyümölcsöktől is ég a nyelőcsövem (nem a gyomrom!) órákig de a kólától nem.Azon kívül marad a tea amit annyira nem szeretek meg a víz de hát nem ihatok állandóan csak vizet.

Igyál nyugodtan a kóla ivás nem bűn nem fogsz ártani vele a babádnak.Esetleg a picur kicsit aktívabb lesz tőle legalább is nekem sokat mocorog olyankor.

Boldog babavárást!

28 hetes pocakos

2008. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan ihatod. Attól, hogy terhesek vagyunk még nem kell burokban élnünk! És szerintem, ha kívánsz valamit és megvonod magadtól többet ártasz vele. Ha minden tanácsot megfogadunk amit mondanak, akkor lassan semmit sem ehetünk és ihatunk. Én is iszom kólát, igaz már nem annyit amennyit eddig (régen nagyon sok kólát ittam), mert csak szomjasabb vagyok tőle, de mégis iszom egy keveset. De mindig követi egy kis menetes ásványvíz.

Szerintem ne aggódj feleslegesen, mindent szabad, de csak mértékletesen!!!

Első babás, 26 hetes kismama

2008. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál. Én is szoktam, 23 hetes vagyok.
2008. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!