Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az égre esküszöm, hogy nem...

Az égre esküszöm, hogy nem kamu. Székrekedés - akinek semmi nem használt, mi volt ami mégis?

Figyelt kérdés

35.hétben vagyok. Túl vagyok a joghurtos lenmagtól a tejes szilvalekváron át a napi negyed kiló salátáig mindenen - de TÉNYLEG mindenen, sokat is iszom.


Ennek ellenére néha egyszerűen “bedugul a rendszer”, kábé a 20. héttől fogva pár hetente előfordul, hogy 3-4 napig nincs semmi és akkor már egyszerűen túl kemény és nagy a cucc, nem jön ki, ha a belepusztulok sem, nagyon fáj. :((( Érdekes módon aranyerem viszont nincsen.


Ami miatt kérdezek, hogy mai mindenre feltette a koronát... Egy órát szenvedtem, rommá izzadtam, sírtam, semmi. 30-50ml-es picike kis beöntéseket végeztem (tudom, hogy rendeset tilos) hátha az fellazítja, semmi. Végül ujjal kellett kiszednem magamból a cuccot...!!! Soha életemben nem csináltam semmi ilyen gusztustalant és egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni, hogy erre nincs valami megoldás, vagy hogy ez normális lenne.


Ki vagyok teljesen akadva, de valahogy pont olyan orvos-védőnő párost fogtam ki, akik szerint itt semmi mást nem lehet tenni mint rostdúsan táplálkozni és sokat inni.


Szóval akinek esetleg hajlandóak voltak bármi mással is segíteni: mi az? Van olyan kúp vagy akármi amit ilyen előrehaladott terhesen is szabad? :((((


2018. aug. 9. 14:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Velem ugyan ez volt, sírtam kínomban többször is. Glicerines kúp sem segített mindig, de valóban használ valamennyire. Lenmag olaj volt amit kiskanállal ettem reggelente, ez is segít valamennyit, mert síkosabbá teszi a székletet. Aszalt szilva levét is ittam, bio patikában kapható.

És mivel ez egy névtelen fórum leírom még mit csináltam, bár soha senkinek nem mondtam el. De vettem Téma felnőtt pelenkát, azt felvettem, és mindenféle pózban próbáltam amíg nem sikerült. Nekem pl. állva, guggolva jobban ment mint a wc-n ülve.

De nagyon megértelek, ugyan ez volt, úr Isten mennyit szenvedtem, utólag is azt mondom mindig, hogy a szülést, mindent beleértve ez volt a legnehezebb része az egész terhességemnek. Kitartást!

2018. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Jot nevettem :)


Az ujjad aztasd citromlebe.

2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
11-s vagyok, Tena nem téma, javított a telefon, bocsi.
2018. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de nekem szoptatás alatt is előfordul.

Máskor"kotord" a cuccot nedvestörlővel. 😄

Nekem ami segít, hogy én sütöm a zsemléket és teszek bele búzakorpát, útifűmagot, tökmag olajat, szőlőmag olajat, tönköly lisztet, Graham lisztet, zabot és alig használok fehér lisztet. Persze nem egyszerre az összeset teszem bele, váltogatva. És persze sok folyadék.

2018. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2%
Laevolac szirup, az biztosan nem árt, vagy mondjuk feliratsz más hashajtót és akkor nem kell így ocsmánykodnod, már bocs, nekem is volt székrekedésem, de eltaláltam vele a gyogyszertárig.
2018. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%

Ricinus olajat próbáld meg.

Gyógyszertárba előtte azért kérdezd meg hogy kell alkalmazni, mert azt olvastam ez egy drasztikus fajtája a hajhajtásnak, aztán kitudja.

2018. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Moxalole por, terhesen is iható.
2018. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem is a glicerines kúp segített csak, a kezedre ecet, citromlé, domestos kombó.
2018. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%

Kezedre domestos


😂😂😂😂


A többi nem vicces.. Nekem terhesen ekkora hondom nem volt, igazn nem mentem monden nap


5 hetes a lányom

Szoptatok

Napj 4 l víz+leves stb folyadékban

Reggelire joghurt műzlivel

Zöldséges főételek, húsleves

Őszibarackszezon van szóval napi 2


És tegnapra berepedt a végbelem konkrétan..nem a papíron volt vér, hanem a wc-ben


Szóval a tippeket én is várom


Gliceribes kúpot még nem próbáltam

2018. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%
Ha esetleg szedsz vasat, hagyd abba vagy szedj másfajtát mert az is okozhatja.
2018. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!