Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az égre esküszöm, hogy nem...

Az égre esküszöm, hogy nem kamu. Székrekedés - akinek semmi nem használt, mi volt ami mégis?

Figyelt kérdés

35.hétben vagyok. Túl vagyok a joghurtos lenmagtól a tejes szilvalekváron át a napi negyed kiló salátáig mindenen - de TÉNYLEG mindenen, sokat is iszom.


Ennek ellenére néha egyszerűen “bedugul a rendszer”, kábé a 20. héttől fogva pár hetente előfordul, hogy 3-4 napig nincs semmi és akkor már egyszerűen túl kemény és nagy a cucc, nem jön ki, ha a belepusztulok sem, nagyon fáj. :((( Érdekes módon aranyerem viszont nincsen.


Ami miatt kérdezek, hogy mai mindenre feltette a koronát... Egy órát szenvedtem, rommá izzadtam, sírtam, semmi. 30-50ml-es picike kis beöntéseket végeztem (tudom, hogy rendeset tilos) hátha az fellazítja, semmi. Végül ujjal kellett kiszednem magamból a cuccot...!!! Soha életemben nem csináltam semmi ilyen gusztustalant és egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni, hogy erre nincs valami megoldás, vagy hogy ez normális lenne.


Ki vagyok teljesen akadva, de valahogy pont olyan orvos-védőnő párost fogtam ki, akik szerint itt semmi mást nem lehet tenni mint rostdúsan táplálkozni és sokat inni.


Szóval akinek esetleg hajlandóak voltak bármi mással is segíteni: mi az? Van olyan kúp vagy akármi amit ilyen előrehaladott terhesen is szabad? :((((


2018. aug. 9. 14:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jéghideg tej, Laevolac. Na nem egyszerre.
2018. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
A méz is beáll a sorba, reggel, éhgyomorra, kaja előtt félórával, ivást is halasztva, ha nem kellemetlen, 1 evőkanál jól megtekerve mézzel, vagy ha már cukros, akkor saccra ugyanannyi. Enterolt is érdemes próbálni.
2018. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem szülés után volt, egész mustármagot ajánlottak, kanálszámra ettem. De nézz utána, hogy terhesség alatt lehet e.
2018. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
2018. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

Magnosolvot ittam napi 2-3 tasakkal, az meghajtott. De még a glicerines kúp se.. (de ezt próbáld meg azért!) nekem heti 1 volt a terhesség második felében.

Gyógyvíz is mehet, én úgy tudtam csak a Mira viszont itt linkelte valaki, hogy mindet. Durva hasmenés ne legyen de addig lehet egyre erősebbre váltani, amíg nem jön a kívánt hatás. Viszont azonnali csodát ne várj azért! Nekem a Mira víz nem jött be, erősebbet én nem mertem.

2018. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mikor en terhes voltam es vasat kellett szednem, akkor nekem is szekrekedesem volt. A Mira gyogyviz jott be az elejen. Kesobb, mikor ez mar nem hasznalt, a Hunyadi gyogyviz. Egyik tajekoztatojaban sincs, hogy terhesen ne lehetne inni. Szerintem probald ki, mert a kinlodasnal, hazi beontesnel es turkalasnal ezek jobbak. :-) Ki kell tapasztalni, hogy mennyi gyogyviz elfogyasztasa hoz masnapra eredmenyt.
2018. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Sziasztok! Én még nagyon az elején vagyok a terhességnek. 10 hetesen már előjött a székrekedés. A reggeli "szeánsz" megborult...nem segit az éhgyomorra tejes kávé, langyos viz, szilvalekvár kefirrel. Nagy erőlködéssel is csak éppenhogy kijön valami. Szóval nem tudom magam se mit kellene még kipróbálni. Terhesség előtt se volt a legtökéletesebb az emésztésem, de most eléggé szenvedek, mert már a belem is szúr. :/
2018. aug. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!