Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 30. hetében...

Terhességem 30. hetében tartok,7 kilót híztam eddig. Ez tényleg sok?!?!

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek az az első kérdés hogy mennyit híztam. Anyósom és a védőnő ki kergetnek a világból hogy ez rengeteg és minden féle bajom lesz. A cukorterhelésem picit magas lett, de nagyából tartom a diétát. A vérképem tökéletes, még a doki is meglepődött milyen jók az értékeim.

Szóval most 30 hét alatt ez a 7 kiló tényleg akkora katasztrófa?!?!



2018. aug. 12. 07:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ne foglalkozz a családdal! Ahogy írtam én 25 kilót híztam és lement pár hét alatt, nálunk is a család csak néztett. Most panaszkodtam Nekik, hogy megint nő a súlyom, pedig nem zabálok és Ők nyugtatgatnak, hogy csak víz, mert múltkor is az volt! Élvezd a terhességet és ne foglalkozz senkivel!!!
2018. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
7 kiló??? Én 29. hetes vagyok és 10 kilót híztam. Tök mindegy mennyit hízol. Valaki a babára szedi, valaki magára. Ismerek olyat,aki 25 kilót hízott és csak 2,3 lett a baba. És ismerek olyat is,aki 12 kilot hízott és 3,3 kilos babát szült. Ez igazából genetika, és tök mindegy mennyit hízol utána megtudsz tőle szabadulni. És ilyenekben se kell hinni, hogy ne egyél szalonnát és kolbászt, mert te és a baba is zsíros lesz, és kövér leszel. Hülyeség! Egyik ismerősöm csak is zoldseget és gyumolcsot evett egesz 39 honapig, aztan a kis baba 4,5 kiloval szuletett. Én genetikából adódóan kb még 6-7 kilót fogok hizni, de aztan mind lefog szaladni. Én 168 cm vagyok 51 kiloval kezdtem, most vagyok 61. Csak a hasam növekszik, olyan mintha lenyeltem volna egy nagy dinnyét :D
2018. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!