Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek későre...

Van itt olyan, akinek későre derült ki a terhessége és nem nagyon voltak tünetei? Leírnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
Mikor jöttetek rá végül, hogy derült ki?
2018. aug. 13. 22:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Számomra is furcsa, hogy valaki semmit nem érez a terhességből. Én mind a kèt gyermekemet nagyon korán éreztem. Hirtelen megváltozott a közérzetem kb.1 héttel a nem várt előtt. Így el sem tudom képzelni, hogy valaki nem érez semmit, pláne többedik terhességnél. Pedig van ilyen. Meg tud bújni úgy a magzat, hogy a mozgását sem érzékeli a kismama. Ritka, de van ilyen. Anyukám csak a vajúdást nem vette észre a húgommal. Még jó, hogy aznap vizsgálatra kellett mennie, és kiderült, hogy erős, rendszeres összehúzódásai vannak.
2018. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!