Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 39. héten találtak nálam...

Ha a 39. héten találtak nálam hüvelyi fertőzést (baci + gomba) ilyenkor még kúpot adhatnak, vagy mi a módszer rá? Létezik, hogy császárral kell ezért szülnöm?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 09:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, 38. héten
2008. nov. 3. 09:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is találtak,simán szültem.Utána(szülés után)kaptam antibiotikumot.

Könnyű szülést!!!


:)

2008. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha kigyógyulsz miért ne?Amugy a szülőcsatornán keresztül a baba is elkaphatja.Én császárral szültem más okok végett,de a korházban azt mondta a dokinő h jobb ez igy,mert nekem is ilyesval.volt és elkaphatta volna tőlem.Könnyű szülést kivánok neked!!!
2008. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is találtak a 39. és 40. hét között vhogy, és írt rá a nőgyógyász Augmentint. Kérdeztem hogy nem e erős ez a babának, azt mondták hogy nem lesz semmi baj. Illetve még hogy inkább gyógyszer mint hogy az a gomba v fertőzés nagyobb gondot okozzon. Tehát nem kell aggódnod. Tudja az orvos mi jó és mi nem. Emiatt pedig császárral biztos nem kell szülnöd, szerintem. Esetleg ha vmi olyat találnak, vagy komplikáció lép fel természetes szülés közben.

De amúgy a császártól se félj, nem olyan rossz mint ahogy lehet sokan mondják. Ki lehet bírni. Mondjuk én nem azért szültem császárral, mert találtak bacit, hanem mert nem fordult meg a baba, egyántalán, se a végére, se a terhesség folyamán egyszer se. Ő így érezte jól magát!:)

Úgyhogy ne aggódj. A gyógyszer elmúlasztja a fertőzést mire szülsz, legalább is valószínüleg. Aztán meg szülés után kapsz majd biztos még további gyógyszeres kezelést gondolom, ha olyan fokú.

2008. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem mihamarabb kigyógyulok...
2008. nov. 3. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
én kaptam kupot meg krémet mert nagyon fájt/ viszketett és pár nap alatt elmulott, ezután simán szültem, egészséges babát. max annyi lehet hogy hüvelyi uton fertőzödik gombával és széjpenésze lesz, de azt ecsetelővel kezelni lehet nem gáz, ha pedig olyan a baci akkor mind2en kaptok szülés/születés után antibiotikumot. Ha a szülésig nem kezelik akkor mikor mész szülni mindenképp mond majd ott hogy mi van hogy tudjanak rola mert lehet kell nektek antibiotikum!
2008. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát,nem tudom...A babám nem kapta el,és még szájpenésze sincs.Most 7 hetes.
2008. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!