Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet nélkül lehet...

Terhességi tünet nélkül lehet egészséges terhesség?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt 5hetes az uh szerint. Naptár szerint 8hetes lenne. Jövőhéten kell visszamenni, hogy kiderüljön élő terhesség-e. Csak mellfeszülés van, ha az tünetnek számít és néha görcsölök, de amúgy rendben vagyok. 3.baba lenne. Az első kettőnél hánytam, de más gond nem volt.. azoknak pedig már tizenpár éve. Most nagyon izgulok ezért a piciért.
2018. aug. 19. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
2 egészséges, gyönyörű gyerekem van, terhességi tünetem sosem volt. 😊 Ez semmit nem jelent, nyugi.
2018. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha már harmadjára vagy terhes annyit illene tudni, hogy nem mindig jár tünettel.
2018. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor már 9-10 hetesnek kéne lenned, de minimum 8nak!

És szerintem is fura, hogy 2nél hánytál, most semmi.

Bizakodj, de ne éld bele magad inkàbb.

Nekem első terhesség végződött vetéléssel, semmi tünetem nem volt.

2-3. terhessèg brutàl hányás.

2018. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jól időzített kérdés volt. Ma be is véreztem. Csak szikhólyag 6.hét.

Ha keddig nem vetélek el, kedden missed ab. Sosem volt még ilyenem. Most gyászolunk picit.

2018. aug. 19. 12:25
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Szóval valahol érezted te is.én os így voltam sajnálom.


2 hónapja voltam így.nekem tovább élt.de nekem se volt jó az idő.bár csak egy hét eltérés volt.volt szívhang is.de 8 hetesen elhunyt.azóta se tudom miért.mi volt az oka...:(

Sajnálom.nagyon.ha gondolod írhatsz.

2018. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Jól időzített kérdés volt. Ma be is véreztem. Csak szikhólyag 6.hét.

Ha keddig nem vetélek el, kedden missed ab. Sosem volt még ilyenem. Most gyászolunk picit.

2018. aug. 19. 12:34
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sajnálom


Ennek ellenére ez önmagában nem jelentene bajt.


Részvétem

2018. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ahogy olvastam ismerossé vált a helyzet.de lehetett volna rosszabb is.nekunk idosebb volt a babánk.mikor leállt a kis szíve.

Depersze veszteség ez is.sajnálom

2018. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehetett volna. Nekem pont annál a terhessegemnél voltak tüneteim, amelyik a 8. héten megszakadt. A többinél semmi.
2022. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!