Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen fekvő lepénnyel van...

Mélyen fekvő lepénnyel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Masodik terhességem, ma voltam 20 hetes genetikai Uh-n, és ezt a diagnózist kaptam. Volt valakinek ilyen, és hüvelyi szüléssel meg tudta szülni a babát, vagy császár lett?
2018. aug. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt és van sajnos a 3.gyereknél és volt egy ehhez hozzájött felső lepény levállás is. Amúgy is császáros lettem volna, de nem volt egy könnyű menet.

Véreztél?


1 fillért nem adtak volna a gyermekem életéért és lőn csoda:D

2018. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennek ellenére jól vagytok! Nem, nem véreztem, semmi bajom eddig, csak aggódom. Nem éri el a méhszájat, azt mondta a doki, hogy van esély rá, hogy ahogy növekszik a méh, feljebb kerül.
2018. aug. 22. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ideje van még feljebb menni, még most fog igazán beindulni a méhed a növekedésben. Nekem még 30 hetesen is érte a méhszájat, 34 hetesen már a közelében sem volt. Nyugi! 😊
2018. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó ilyet olvasni, köszönöm! 😊
2018. aug. 22. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyen tapadt, de nem érte el a méhszájat. A 18. hetes UH-on vissza is hívtak 3 hétre kontrollra, ott már jó helyen volt. Spontán hüvelyi úton szültem.
2018. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én véreztem. Irány az ügyelet. Kiderült mélyen tapad. Nemi élet tilalom pár hétig, de mondta a doki hogy az idő előrehaladtával ahogy nő a méh feljebb mehet . Így is volt. Napra pontosan hüvelyi úton érkezett a mi kis babónk 4 óra alatt probléma nélkül. Boldog babavárást!
2018. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mélyen feküdt, teljesen fedte a méhszájat, folyamatosan véreztem, ágynyugalom a 20.hétig, utána szépen feljebb húzódott. :) igaz, nem bírtuk ki végig a terhességet, mert 30 hetesen 2222 volt a méhszájérték, megint kórház, ágynyugalimom, de szerencsére nem a mélyen fekvő méhlepény miatt
2018. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most egész bizakodó lettem, akkor van remény! 😊 Tudom, nem kívánság műsor, de nem szeretném, hogy császár legyen a vége. Remélem nem lessz gond.
2018. aug. 23. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!