Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az elítélendő, ha...

Szerintetek az elítélendő, ha egy kismama mással szexel? Persze úgy gondolom, ha egyedülálló.

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 12:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Én nem ítélem el azt a nőt, viszont a helyzetben a srácot furcsállom, hogy nem zavarja.. :D Mert a nő tudja a helyzetét, de az új srác egy másik pasi gyerekével is "találkozik" az aktusban. Persze nem fizikailag, csak elvi szinten.
2018. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
En inkabb a fertozesek miatt aggodnek. Minden ellen az ovszer sem ved, es egy kvazi idegen ferfitol nem tudhatod, mikor mit kapsz el. A gyermek apja meg jo esetben evek ota "tesztelve" van es megbizhatsz benne. De egy friss kapcsolatnal sose tudni
2018. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már a terhesség is olyan, hogy csak azzal szeretném akibe szerelmes vagyok és úgy is érezzük, hogy tudjuk vállalni (vagyis a párommal). Szóval már a szex is csak azzal, akit szeretek. Pláne terhesen. Rossz lenne az a tudat, hogy más az apja, de mással szexelek.

De ez csak én vagyok. Ha másnak így kényelmes csinálja nyugodtan ^^

2018. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, viszont én azért gumit használnék a fertőzések elkerülése végett
2018. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem elitélendõ,neki is vannak igényei.
2018. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 nepg válasza:
0%
Abszolult erkölcstelen! Mással nem sexelhet, csak velem! Nem is érte, hogy jutott eszedbe!
2018. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 KulGery ***** válasza:
12%

A kérdésed alapján kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy van mércéd. Az én mércém szerint már az is elítélendő, ha egy ember akárkivel szexuális életet él házasság szövetségén kívül. Tehát a kérdésed második mondata eleve elítélendő. Az első is, kivéve ha a párja elhagyta, rögtön a fogantatás után, és egy másik férfi a szülés előtt feleségül vette.

Ha viszont az "evilági" szabadszerelem körében kérded, akkor azzal lázadsz Isten ellen, akivel akarsz, és olyan állapotban, amilyen akarod.

2018. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy mással?Ha egyedülálló,akkor nem mással,hanem valakivel szexel.Vagy magával.
2018. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

ERKÖLCSILEG: Ne szexeljen mással!


ORVOSILAG: Ha nem biztos, tartós, monogám a kapcsolat vagy a pasi men 100%-ig biztosan egészséges, akkor vagy sehogy, vagy legfeljebb csak gumióvszerrel!!!

Az utolsó 3 hónapban lehetőleg sehogy, de ha mégis, mindenképpen behatolás nélkül!


Fontos kérdés?: Mi van az "eredeti" Papával?

Vagy a kérdés csak a "mellékefélésre" vonatkozott?

Ha van Papa, miért nem házasodtok össze?? Valaki nem akarja?

2018. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!