Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy jelentették be, hogy...

Ti hogy jelentették be, hogy terhesek vagytok, rokonoknak, családtagoknak, a gyermek apukájának, barátoknak, barátnőknek, közeli hozzátartozoknak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Tagadtuk amig lehetett főleg a harmadikat:D mert jó anyám nem gyerekcentrikus, és majdnem megkergette az uramat,a kertjébe mikor megtudta:D
2018. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
2+ Az uram meg előbb tudta, hogy terhes vagyok mint én, mert állítólag megszépültem és ragyogtam:D Biztos nem vette fel a szemüvegét:DD
2018. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közöltük a tényt amikor a 2 naggyal voltam terhes. Elég hamar, 6-7 hetesen már tudta mindenki. Most újra babát várok, és jó soká szeretném elmondani mindenkinek. Több oka is van ennek. Mivel a gyerekeim a legfontosabbak ezért ők fogják megtudni a leghamarabb. (Persze apuka tudja az első perctől) úgy képzeltem el, hogy elviszem őket 4ds ultrahangra olyan 16 hetesen. Ők ugye nem tudják, hogy hova megyünk, ott majd lesz meglepetés. Tuti lesz nagy öröm, nagyon szeretnének egy kistesót. Addigra már 6 és 8 évesek lesznek A fiaim mire én 16 hetes leszek. A többiek, közeli hozzátartozók pedig kapnak fotót a piciről.
2018. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi csináltatunk a nagynak egy pólót két felirattal. Az elejére azt, hogy: "Tudok egy nagy titkot", a hátuljára pedig: "Nagytesó leszek!" :)
2018. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Az apának nem "jelentettem be", mert ez kettőnk közös ügye, mindkettőnkre az első pillanattól tartozik.


A rokonoknak és egyéb pereputtynak sehogyan, a szüleink, a testvéreink és a legközelebbi barátaink tudták meg.

2018. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Anyu, haza tudnál vinni összepakolni? Fél óra múlva jelentkeznem kell felvételre az orvosnál, mert szerinte méhen kívüli terhes vagyok." -kb így.
2018. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!